IgI Napisano 23 Maj 2010 Autor Napisano 23 Maj 2010 WitamZnalazłem coś takiego wśród łusek od PPSZ-y. Proszę o ID.
stg1971 Napisano 26 Maj 2010 Napisano 26 Maj 2010 detonator na 100 procent,takie małe a rączkę urywa.zgłoś policji i pokaż dokładnie pod jakim drzewem leży!!!!
Hebda Napisano 26 Maj 2010 Napisano 26 Maj 2010 stg1971 błagam,to może wszyscy dami Ci namiar gps na dołki z przynajmniej jednym nabojem,ba! z łuska z całą spłonką,zbierzesz je do kupy i sam zaniesiesz?
Skok Napisano 26 Maj 2010 Napisano 26 Maj 2010 Hebda a może wszyscy ci damy namiar na literaturę, dobrą szkołę i kilku podobnych tobie nieletnich cwaniaczków co teraz muszą jeść kisiel przez słomkę. Może to cię uświadomi?Stg ma oczywiście rację. To detonator. Bardzo niebezpieczny.
Hebda Napisano 26 Maj 2010 Napisano 26 Maj 2010 Skoku,tu nie chodzi o to że to małe może zrobić duże kuku tylko o wpis stgzgłoś policji i pokaż dokładnie pod jakim drzewem leży!!!!"to już jego 2gi podobny,chyba jest przestawiony"przez niebieskich od granatów itp.Bez przesady,nie popieram zabierania urwiłap do domu,ale że je się trafia począwszy od ammo pistoletowych na grubych bertach kończąc to pewne.Ale przecież nie będzie każdy latał na komisariat z kislem w majtkach że abój od pistoletu panie władzo znalazłem,boję się,pan władza go zabierze"Samo łazikowanie z wykrywką jest ielegalne" więc takie zgłoszenie to jak dobrowolne położenie się na szafocie.kilku podobnych tobie nieletnich cwaniaczków "-nie chce mi się z tobą wymieniać durnymi postami,za niski poziom nimi prezentujesz,zresztą mam bliżej do pośmiertnego" niż Ty:)zdrów
IgI Napisano 23 Maj 2010 Autor Napisano 23 Maj 2010 WitamZnalazłem coś takiego wśród łusek od PPSZ-y. Proszę o ID.
muchomor Napisano 23 Maj 2010 Napisano 23 Maj 2010 Mnie to wygląda na detonator,ale mam nadzieję,że jestem w błędzie.
Pytanie
IgI
Witam
Znalazłem coś takiego wśród łusek od PPSZ-y. Proszę o ID.
10 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.