Skocz do zawartości

Jak przyspieszyć korozję?


slawojur

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Tylko poco to robić? Czyżbyś kolego planował nowe produkty sprzedawać jako oryginalne z epoki? Nie znoszę cweli którzy się tym parają (nie wiem poco pytasz-dlatego nie czuj się obrażony) Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIRVANA26 gdzie garowałeś człowieczyno że grypsujesz na wolce" .
Zanim użyjesz jakiegoś wyrazu pomyśl 2 razy bo czasami za taki tekst można dostać mojką przez patrzałki i .... resztę sobie sam dopowiedz.
Nie pozdrawiam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraznie, że nie wiem z jakiego powodu slawojur pytał o postarzanie przedmiotów. Napisałem też żeby nie brał wyzwisk do siebie jeśli nie robi tego żeby wciskać ludziom śmieci. Jeśli przeczytaliście obydwie moje wcześniejsze wypowiedzi to Panowie powinniście zauważyć że wyraznie chciałem obrazić oszustów a nie konkretnie slawojura. Niektórzy widzę nie przeczytali mojej wiadomości z godz. 14:39:21 która jest poniżej. Przeczytajcie ją jeszcze raz a myślę że zrozumiecie z jakiego powodu zdecydowałem się użyć wyzwisk. P.s. swoją drogą trochę się zdziwiłem że nikt z Państwa nie potępia tak jak ja podróbek. A za mocne słowa już przepraszałem i drugi raz nie zamierzam. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów historii. Wszystko na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirwana na Wawelu jest Szczerbiec, jak myślisz że tam w gablocie orginał oglądasz to się mylisz. W Sukienicach wisi nóż którym to zgodnie z legendą zabił brat brata, bydowniczowie wież Kościoła Marjackiego. Jest tam wieszany kilka razy rocznie nowy, bo kradną. Za dalsze dywagacje w tym temacie natury moralnej będe rozdawać kartki!
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie