Skocz do zawartości

mały wypadzik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
to niesprawiedliwe:( ,:) ja tu chodzę, szukam i poza kapslami od polmosa nie trafiłem nic a kolega łusek w kilogramach, mnie by chociaż jedna wystarczyła:)

gratuluję i pozdrawiam, może kiedyś trafię swoją pierwszą łuskę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karabin133 - może przestaniesz trollować ?

niedawno do tego wątku wrzuciłeś przedmiot do ID, teraz z jakimiś kleszczami wyskoczyłeś....o komarach i innych robalach masz tu :

http://www.odkrywca.pl/komary-co-stosujecie-przeciwko-nim,672072.html#672072

może rozejrzyj się dobrze po Forum i nie rób kaszany, co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Witam Atylla, w tym sezonie trafiłem na skrytkę ( 70 na 70 cm )nad bugiem przy granicy białoruskiej. Była dość ciekawie skonstruowana i ukryta między zcięte kiedyś olbrzymie drzewa. Wykrywka piszczała i piszczała aż się dokopałem do strzynki oplecionej przerdzewiałym drutem kolczastym, ciężka i dość spora skrzynka ( sam byłem i nie dałbym rady jej przenieść ) Wystrachałem się. Postanowiłem wrócić z kumplem, co się zna na pułapkach itp. Ukryłem dodatkowo, zasypałem, po 2 tygodniach pojechaliścy przez pól Polski, aby zobaczyć że po niej zostało tylko wspomnienie i duża dziura. Do dziś żałuje... Z czasem się dowiedziałem, że było tam w okolicy miejsce zrzutów, może coś uktyto kiedyś?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
te łuski to musiał być maxim
na jakiej głębokości zalegały ?


miałem podobna sytuacje tyle ze z mannlicherami od roh'a 14r , skupisko - około 600 łusek wszystkie w idealnym stanie - wiele z nich nie pokryło sie nawet patyną - złote jak wypolerowane, dołki po iglicy głębsze i obszerniejsze, w 90% szyjki lekko pozaginane podobnie jak po mg, nie znalazlem w tymdolku ani jednego ladownika, anie jednego całego naboju, oprocz tego trzy płaskie kamienie ktore jak sadze moglu byc podstawami , wnioek ze byl to maszynowy, aktualnie probuje odnaleźc cel tego sprzetu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co to napisalem - zmierzam do tego ze tez powineines poweszyc za celem Twojego Maxima

slyszalem ze pewien gos dostal cynk od kobiety - na wiezy przy starej cegielni austryjacy ustawili maszynowy i zaczaili sie na maszerujacych rosjan, gosc na jednym malym polu nakosil kilkanascie klamer carskich !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.liściku tego nie posiadam bo rozleciał się ze starości,co do schowka to tak bywa.a co do maxima,to nie było,ale były inne super fanty,postaram sie w tygodniu o fotki.powiem w skrucie że miejscówka superrrrrrrrrrrrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie