Skocz do zawartości

Westerplatte cz.3.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
http://forum.westerplatte.org/index.php

Czy ktoś z udzielających się na tym forum i jednocześnie na Forum Odkrywcy został zbanowany za nazwijmy to posty niezgodne z >jedyną słuszną< polityką administratorów?
Bo jakoś nie mogę się zalogować od pewnego czasu. Tzn. mam swoje zdanie na temat filmu o Westerplatte który będzie miał premierę 15 lutego oraz na temat rozbicia się samolotu w Smoleńsku. I na domiar złego zawsze mówię to co myślę. A co poniektórym to się nie podoba......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Iron Duke. doskonale Cię rozumiem. Jeśli poszperasz nieco po forach, znajdziesz posty, które uwidaczniają, że Twój przypadek z forum.westerplatte.org nie jest pierwszy. Istotnie, tamtejsze władze" zdają się reprezentować jedyną słuszną - ich zdaniem - linię, a kto im nie przytaknie, nie pogłaszcze, zostaje zbanowany. Jak bardzo ferajna jest w siebie zapatrzona, przeświadczona o tym, że wszystko wie najlepiej (a jeśli jeszcze o czymś nie pisała, to pewnie z tej przyczyny, że dawno już o tym wie, tylko czeka na weryfikację z innego źródła), niech świadczy choćby artykuł, jaki właśnie wpadł mi w ręce. Polecam go uwadze wszystkich czytelników Forum Odkrywcy, bo przeczytać go nie tyle warto, ile... po prostu trzeba.
Kultura i Biznes", nr 63, Łódź 2012, s.14: Krzysztof Henryk Dróżdż, Bohaterstwo a rozsądek. Postawa majora Henryka Sucharskiego podczas obrony Westerplatte w 1939 roku w świetle nowych dokumentów".
Niesamowity materiał ! Dyżurni opluwacze Sucharskiego powinni zastanowić się nad swoim postępowaniem, zanim zabrną w swoim zaślepieniu za daleko (jeżeli, oczywiście, już nie zabrnęli)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zdjęcia z kapitulacji Westerplatte, pochodzące z ksiązki Der grosse deutsche Feldzug gegen Polen", Generalfeldmarschall Von Reichenau, 1940
#1
To zdjęcie jest bliskie zdjęciu pochodzącemu od samun1" i dodanemu 2005-10-27 10:11:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie