Skocz do zawartości

jaki sprzet do 4000 zl


kurgan1

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow prosze o rade jestem amatorem i chcialem kupic wykrywke nieznam sie na tym wogole i niemam pojecia o sprzecie moge przeznaczyc 4000zl chcialbym szukac monet i militarki wiec mysle o jakims uniwersalnym modelu dziekuje za pomoc i rade przepraszam za pisownie ale mam kapa bez polskich znakow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurgan1 - Wydaje mi się, że dobrze by było kupić na początek sprzet prosty w obsłudze i taki, który będzie dobrze trzymał swoją wartośc w razie gdybyś chciał później kupić bardziej zaawansowany model lub zdecydował, że poszukiwania jednak nie są dla Ciebie. Kilka sprzętów przychodzi mi na myśl, ale spróbuj np. przyjrzeć się Tesoro Ciboli. Prosta, skuteczna i nie będziesz miał większych problemów z odsprzedażą. Możesz poszukać też wśród różnych sprzętów używanych.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.DRVAL zamiast udzielić odpowiedzi autorowi postu udziela rad na temat polskich znaków samemu zapominając o pisowni ą,ę :))) Przechodząc do meritum...za kwotę 4.000 zł można kupić niemal każdy sprzęt...moim zdaniem najlepiej najpierw zapoznać się z opiniami nt.wykrywaczy oraz ich parametrami na różnych forach,skonfrontować te opinie z własnymi potrzebami i wtedy dokonać wyboru. Są różne szkoły na ten temat...jedni uważają,że warto zacząć od czegoś prostszego inni,że nie. Ja osobiście na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji uważam,że najlepiej zaczynać z możliwie najwyższego C...co prawda upadek może zaboleć,ale w przypadku powodzenia zyskuje się wiele cennego czasu i nerwów :))) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, abyś poumawiał się z kilkoma kolegami z różnymi wykrywaczami z okolicy na poszukiwania. Chodzenie ze sprzętami zaawansowanymi na początku, nie jest takie proste, jak to wygląda z treści for. Sam wtedy wybierzesz najbardziej pasujący Ci wykrywacz. Wydatek jest duży, to warto się zastanowić spokojnie, po zapoznaniu się ze sprzętami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze armand ci radzi porozglądaj się co ci będzie pasować na początek to może troszeczkę tańszy i też skuteczny sprzęt no chyba że nie chcesz iść krok po kroku z wykrywaczami i od razu se zafundować dobry sprzęt,kanarek kanarkiem ale na początek tak jak koledzy piszą Tesoro cibola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze do pastuszka kto tutaj jest handlarzem???Ja dawałem ogłoszenia że kupie wykrywacz to aż jedna osoba tylko się odezwała."

w Twoim wątku pojawiło się co najmniej dwóch handlarzy i jeden naganiacz.

co do sprzętu, podpisuję się po tym, co zaproponował stg1971. w necie jest już tyle informacji i for, że bez problemu poradzisz sobie z każdym bardziej zaawansowanym sprzętem.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co odrazu sprzęt za 4000 zl? polecam na poczatek proximę za 1480 w tej chwili, do niedawna była promocja 1300 zł,,to jest naprawde kawał dobrego sprzętu potrafiący wiele zdziałać w terenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy jakoś zaczyna ja od pi ale to było 22 lata temu,mając 4000 zł,to można już kupić konkretny sprzęt,po co się cofać,najlepiej uderzyć na głęboką wodę,saperka i łopatka nie mają większego wpływu na efekty pracy,ale sam sprzęt już tak,mam do odstąpienia xlt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kolega napisał, że jest amatorem, więc prawdopodobnie twoim xlt wyciągnie tyle samo co inny kanarkiem. Najpierw musi złapać bakcyla na czymś prostym typu Fisher F?, aby podołać trudom odkrycia w xlt Mercedesa.
O jakości kierowcy nie świadczy sprzęt jakim się porusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mówiono że po zdanym egzaminie na prawo jazdy najlepszy pojazd to fiat 126 p.osobiście nie polecam kolizji fiata z mercem bo wynik jest oczywisty,jak nie złapie bakcyla to każdy sprzęt z małą stratą zawsze sprzeda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiat 126 p.osobiście nie polecam kolizji fiata z mercem "

Kolizji to ja zadnej nie polecam ale dzis na drogach ci co sie uczyli na PF126P smigaja dzis na mercach az milo a ci co na mercach sie uczyli wleka sie trzydziesci na godzine bo widok sniegu ich poraza :( A juz bez zimowych opon wogole ruszyc nie potrafia.
Kutuzow mawial : Ciezko w nauce lekko w boju. Kto zdobedzie ostrogi na prostym sprzecie lepiej sobie z najnowszym da rade i wiecej doswiadczenia zdobedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prepraszam wszystkich za pisownie niemam polskij klawiatury i mam w ,tej chwili tylko raz w tygodniu dostep do komputera jestem zagranica w inny sposob zadam moje pytanie chcemy z kolega kupic wykrywke tzn mam sponsora na pol chcialbym zeby mi ktos doradzil co kupic bez wzgledu na cene tylko chce zaznaczyc ze niemam pojecia o wykrywkach i ze na tym sie nieznam jestem zielony i chce zajac sie ta pasja konkrenty sprzet i chyba prosty w obsludze juz raz kupilem wykrywke fisher gold strike i katastrofa lezy w domu ale to nic prosze o rade ichcial bym kupic nowy wykrywacz zeby sie nauczyc obslugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie