Skocz do zawartości

Allegro Great Hits vol.19


revolt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Blachy i gwoździe na Allegro, to kwestia kilku lat, ludzie wszystko wymiotą z pól i lasów i wtedy pozostaną do kolekcji resztki, w postaci takich śmieci xD
Ciekawy jest dopisek do tej aukcji z klamerka dak" oraz fotka dakowskiego" wojaka.

Ogólnie, to trzeba skopiować tekst tej aukcji wraz z fotkami (dla potomnych), bo aukcja się skończy i zaginie w mrokach Allegro, a szkoda, bo numer udany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A upamiętnijmy ;)
ORYGINALNY PAS PARCIANY DAK (numer 857935630)



Opis

Oryginalny parciany pas Deutsche Afrika Korps.
Stan bdb. Materiał mocny. Klamra w super stanie, 95% farby, nie była denazyfikowana.

Pas to 100% ORYGINAŁ Z OKRESU III RZESZY!

Całość wyprodukowana przed 1945 rokiem, nie jest to składak, kopia ani powojenny pas!
Został sprawdzony na Wehrmacht Awards Forum gdzie uzyskał pozytywne opinie!

Jako że jestem chory i został mi miesiąc życia, z mojej strony NA ORYGINALNOŚĆ PASA UDZIELAM DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano 2009-12-24 21:35

Szanowni Państwo,
Dziękuję za zainteresowanie aukcją.
Doszły mnie słuchy że jakiś szkodnik, społeczniak i syn ORMO-wca wysyła do licytujących oszczercze wiadomości oskarżając mnie o sprzedawanie kopii, lecz nie zwracam na te złośliwości większej uwagi.

Twierdzi on że jest to pas powojenny. Lecz to manipulacja z jego strony, chce w ten sposób odstraszyć potencjalnych zainteresowanych i samemu taniej odkupić ten cenny artefakt. Oryginalność pasa została potwierdzona przez użytkownika Dziupladarling z Warszawy.

Podtrzymuję swoje zapewnienie o oryginalności pasa. Proszę pamiętać, że łączy nas umowa kupna sprzedaży o mocy prawnej!

Pozdrawiam i zapraszam do licytacji!
Dodano 2009-12-25 22:38

Ze względu na duże zainteresowanie, załączam lepsze foto klamry.
Jak widać jest w świetnym stanie!
Dobrze widoczne godło zbrodniczego reżimu, który spowodował represje i śmierć wielu milionów niewinnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano 2009-12-27 23:53

Żeby uciąć spekulacje niedowiarków, zamieszczam skan z książki ukazujący umundurowanie żołnierza Deutsche Afrika Korps z okresu drugiej wojny światowej.

Źródło:
German Uniforms 1935-1945 in photos".
Album ten jest profesjonalnym, 500-stronicowym opracowaniem rosyjskiego historyka Iwana Wronsztajna, badacza z NKWD który dzięki swojemu stanowisku miał dostęp do bezcennych radzieckich archiwów.

Dodano 2009-12-28 14:43

Szanowni Państwo,
W związku z szumem na forach internetowych, po raz kolejny stanowczo zapewniam o oryginalności i zgodności z zamieszczonym przeze mnie opisem pasa.
Licytujecie oryginalny pas Deutsche Afrika Korps sprzed 1945 roku i taki otrzymacie w przesyłce!

Dla spokojnego sumienia, po zakończeniu aukcji kupujący może na mój koszt oddać pas do ekspertyzy.
Biorę na siebie pełną odpowiedzialność prawną, sądową i finansową!

Zapraszam!

113,50 zł,Do końca 6 dni, 13 licytujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie