Jump to content

Allegro Great Hits vol.19


revolt

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply
może to nie alledrogo, ale jest na co popatrzeć ;)
Co Ci ludzie sprzedają:
http://www.polskastrefa.eu/przegladaj,7934.html

np:
http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/dubeltowka_iz_182401_7934.html

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/rewolwer_1829_202090_7934.html

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/stara_bron_209310_7934.html
Link to comment
Share on other sites

Do pada rzekomo AK z aukcji wyzej: Dodano 2009-12-24 21:35

Szanowni Państwo,
Dziękuję za zainteresowanie aukcją.
Doszły mnie słuchy że jakiś szkodnik, społeczniak i syn ORMO-wca wysyła do licytujących oszczercze wiadomości oskarżając mnie o sprzedawanie kopii, lecz nie zwracam na te złośliwości większej uwagi.

Twierdzi on że jest to pas powojenny. Lecz to manipulacja z jego strony, chce w ten sposób odstraszyć potencjalnych zainteresowanych i samemu taniej odkupić ten cenny artefakt. Oryginalność pasa została potwierdzona przez użytkownika Dziupladarling z Warszawy."... Koleszka jest straszny ;)
Link to comment
Share on other sites

Wracając do tej klamerki DAK", napisałem do jednego z licytujących i podałem mu link z identyczną za 12,5 zł, taką otrzymałem odpowiedź:


Witam, niestety musze stwierdzic z cala stanowczoscia ze pas pokazany przez Pana jest mierna kopia tego wystawionego przez Oipenera-szanowanego kolekcjonera i wielkiego znawce tematu.Prosze dokladnie zwrocic uwage na niewidoczna swastyke w prawym gornym rogu okretu flagowego Kriegsmarine ktory to byl dla zmylki wybity na klamrze zamiast palmy.Nadmienie jeszcze ze klarma DDR byla wzorowana wlasniena tej z Afrika jak helm m-45 bo jak wiadomo te barany bolszewickie niczego jak i ruscy nie potrafili sami zrobic..dlatego ten spor poniewaz nikt nie rozumie o co naprawde chodzilo WSPANIALEMU OIPENEROWI i przykro mi niezmiernie ze nazywaja go oszustem, zlodziejem i antysemita---DLACZEGO, BO SIE ZNA???????Dziekuje Panu za dobre checi ale naprawde prosze dokladnie ogladnac kmarle Oipenera a sam Pan zobaczy te cudenka o ktorych pisalem..

Pozdrawiam!

Leon"
Link to comment
Share on other sites

szanowanego kolekcjonera i wielkiego znawce tematu", WSPANIALEMU OIPENEROWI" brzmi jak jakieś sekciarskie tytułowanie wielkiego mistrza ;) Jak można zwrócić uwagę na iewidoczną swastykę" skoro jej nie widać a co za tym idzie w ogóle jej nie ma :D No i gdzie tam okręt flagowy KM? :) Albo ta aukcja to masowa bzdura dla jajec, albo...sam nie wiem co o tym myśleć :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information