tofik84 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 zdjęcie zostało znalezione pod tyłem obrazu u dziadka,który go dostał od swojego ojca. prosze o jakiekolwiek informacje na temat tego prawdopodobnie pamiątkowego zgjęcia z rezerwy jednostki? z góry dzięki
tofik84 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 dzięki za informacje mogę wysłać zdjęcie na emeila bo jest dużej rozdzielczości
maku955 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Nie znam się za bardzo, ale na pierwszy rzut oka pomyślałem górnicy? albo studia?
aris12 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 To chyba fotka rezerwistów z Grudziądza,ale oddaję głos Koledze Graudenz 18 Pozdrawiam
Graudenz 18 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 tak rezerwowym pułk z Grudziądza.Zaraz poszukam jakie stacjonowały.
bandolero Posted December 10, 2009 Posted December 10, 2009 To wyślij Graudencowi, bo on chyba czai w temacie, a ja chociaż mieszkam blisko Grudziądza, to jestem ciemny w tych sprawach.
Graudenz 18 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Po obejrzeniu zdjęcia wygląda jak rezerwa z danego rocznika 1897/1899.Teraz pytanie, piechota czy artyleria czy tez 4 Pułk Strzelców Konnych ? Co ci panowie trzymają w rękach?
Graudenz 18 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Obstawiał bym 71 pułk artylerii polowej.Przydało by się lepsze zdjęcie.
8total4 Posted December 10, 2009 Posted December 10, 2009 przepisz napisy z tablicy, albo wrzuc fotke w dobrej jakosci, tak zeby bylo widac kilku ludzi i tablicę..pozdro.
Graudenz 18 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 71 Pułk Artylerii Polowej sformowany w 25.03.1899 czyli odpada.
stock84 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Ty tofik co jest napisane na tablicach trzymanych przez żołnierzy??Nie umiecie podstawowych informacji do ID podać...Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 15:41 10-12-2009
tofik84 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 fillezeit kompfbereid! mit got fur honing und daterland to napis z środkowej tablicy
tofik84 Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 zdjęcie zostało znalezione pod tyłem obrazu u dziadka,który go dostał od swojego ojca. prosze o jakiekolwiek informacje na temat tego prawdopodobnie pamiątkowego zgjęcia z rezerwy jednostki? z góry dzięki
Question
tofik84
zdjęcie zostało znalezione pod tyłem obrazu u dziadka,który go dostał od swojego ojca. prosze o jakiekolwiek informacje na temat tego prawdopodobnie pamiątkowego zgjęcia z rezerwy jednostki? z góry dzięki
14 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.