igorek Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 Witam wszystkich,pomimo braku czasu ,deszczu udalo mi sie wyskoczyc w teren,bo motywacja byla moja nowa wykrywka spektra V3.Miejscem wyprawy byl niewielki las znajdujacy sie 15km od Paryza.Udalo mi sie wydobyc pare fancikow:zloty pierscionek,srebna monetka-1/2 franka Napoleon Bonaparte z 1810r,jeden euro,pare centow;jeden frank z 1943r no i strzal dnia figurka z brazu.Znalazlem ja pod starym drzewem,na glebokosci okolo 40cm,oplatana korzeniami drzewa,dodam ze pare slow wulgarnych wylecialo mi z ust(za sprawa tych korzeni)Gdy dokopalem sie do celu,ujrzalem cos zawiniete w skrawki materialu,okazalo sie ze to figurka.Ma 20cm wysokosci,jest z brazu i przedstawia jakiegos bozka,bustwo plodnosci,sil witalnych itp.(tak mysle)Gdzie niegdzie widac znaki dzialania warunkow atmosferycznych,ale stan ogolny jest dobry.Skad sie tu wziela?co dokladnie przedstawia?moze ma moc silniejsza od wiagry ;)moze ukryla ja niewiasta przed swoim mezem bo nie mogla juz wytrzymac itp.Zdiecia robilem telefonem,wiec jakosc nie najlepsza...Pozdrawiam wszystkich
tyfus Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 he, he - tylko proszę, bez dwuznacznych komentarzy odnośnie najbardziej odstającej części tej figurki ;)-pozdro-
igorek Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 widok z profilu;zamiast oczu penisek z jednej i drugiej strony
igorek Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 glowa z przodu,widac tu lewe ^^oko^^,prawe zaslania nos
popcorn65 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Niesamowite. To coś wygląda jak kosmita.Pzdro.PS. Ostatnio czytalem trochę Danikena, dlatego wszystko mi się kojarzy;)
igorek Posted December 9, 2009 Author Posted December 9, 2009 a moze ta figurka pochodzi z marsa,bo jezeli tak wyglada zycie pozaziemskie,to KOBIETY MAJA.......... ;)))
milo_Krosno Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 igorek ładne fanty. Dostałeś mojego maila? Pozdrawiam
Kiler Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Koleś pyta o konkrety a wy mu pianę bijecie. Zasada: nie wiem, nie pisze. Poziom forum dawno zszedl na psy, dzięki m. in. takim wpisom.
kijow Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 ja na twoim miejscu nie pokazywał tej figurki na forum,w uwierz mi że wiem co mówię.
igorek Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 Nie boje sie,w koncu nie ukradlem,a tak na powaznie to nic na temat tej figurki nie znalazlem,a szukalem troche....pozdrawiam
yasioo Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 mówiąc na poważnie to ta figurka nie wygląda na zbyt nową, nie wygląda na jakiś współczesny suwenir z Afryki, tylko na coś starszego...
igorek Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 to ze nie jest nowa to wiem,to ze nie odlew,a reczna robota to terz wiem,i tyle tej wiedzy,jak odbiore aparat z serwisu to dam dobrej jakosci fotki,pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.