vis1939 Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 http://www.starachowice.swietokrzyska.policja.gov.pl/?dzial=1690&artykul=13021 Takiego kwiatka ktoś u mnie w mieścinie wywalił w krzoki,nawet opisali w miarę znośnie,tylko ten iewybuch" nie pasuje:)
dawwwo1 Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Ale szok! Policjant w tym wieku i pusto na pagonach. Ciekawe za co? :)
pawel.kot Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Chyba nietypowe tylko z tego powodu , że to brytyjski mills.
vis1939 Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Nie takie nietypowe.Poczytaj o AK na Kielecczyźnie,pewnie zrzutowy.
pawel.kot Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Domyślam się , że zrzutowy.Chodziło mi bardziej o czasy współczesne.
vis1939 Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Gdzie napisałem że pospolity? uważasz że angole musieli wyrzucać je jak ziarno z samolotu po lasach żeby nie dziwiło takie znalezisko w rejonach gdzie używano często zrzutowej" broni,ale co ja Ci będę tłumaczył jak pewnie nie jednego takiego na Wykusie wytargałeś...Pozdro.
maxim026 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 szkoda było go zgłaszac lepiej było go ugotować,
stg1971 Posted December 10, 2009 Posted December 10, 2009 mils na pewno z rzutów dla partyzantki,leży ponad 60 lat,a policjant dzielny,bez kamizelki i hełmu,dokonano ewakuacji zwierzyny leśnej z zagrożonego rejonu.
bruner0 Posted December 10, 2009 Posted December 10, 2009 ciekaw czy to ten sam,region podobny(patrz lokalizacja)https://ssl.allegro.pl/item842380138_angielski_granat_mils_ii_wojna_ws.html
vis1939 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 Ten sam region brunerO http://www.allegro.pl/item842380138_angielski_granat_mils_ii_wojna_ws.html
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.