sp4tkl Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Koledzy,czy ktoś coś rozpoznaje. Te kulki to jasna sprawa,bardziej jestem ciekaw tej plomby i tego elementu obok.
aris12 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Jeżeli chodzi o ostatni element to zajrzyj tu:http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=570382#570385Pozdrawiam
8total4 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 może to być także ozdobne okucie od paska, motyw kiści winogron to symbol wspólnoty w religi Chrześcijańskiej, a tego typu średniowieczne okucia występują często z symbolami maryjnymi, krzyżami itp.poproszę o fotkę drugiej strony.to tylko hipoteza.pozdrawiam.
Sobiepan Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Co do plomby to dla mnie raczej nie Te" a rosyjskie Ге".
sp4tkl Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Dziękuje za wszystkie sugestie, drugiej strony narazie nie zapodam bo brak aparatu, ale ona jest tylko lekko wklęsła i gładka.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.