Jump to content
  • 0

punca


atlantic

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Twój talerzyk zapewne jest oryginalny z ¨epoki¨, na giełdach bywa takich staroci mnóstwo,ale co do grawerki na nim jeżeli nie jesteś na 100 pewien do pochodzenia miałbym wątpliwości
Posted
odpowiedz masz w linku Martiana- z lewej strony nr jednostki a z prawej data otrzymania nominacji ,pewnie 14 lipca 1941.wyrób raczej z tego okresu. i wiecej cierpliwości w oczekiwaniu na odpowiedz.:)
Posted
14 lipca 1941 - data przyznania liści dębowych do już posiadanego krzyża rycerskiego.
W KG 30 latał w I Gruppe.
http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Personenregister/BaumbachW.htm
Odznaka szturm jest jest kompletnie bez sensu,wątpię,by Baumbach zgodził się na tak oznaczona zastawę.
Posted
Nie jest to srebro, lecz wyrób posrebrzany.
Wyroby tego typu przez kolekcjonerów są traktowane raczej po macoszemu.
Do ID tych punc jest ogrom materiału (tysiące w Europie). Teoretycznie każdy zakład galwaniczny mógł to robić.
Sugerując się puncą N.S." - Neu Silber zacznij tego szukać w Niemczech.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information