Jump to content

moneta z orłem


Recommended Posts

Posted

Taka monetka dzisiaj wyskoczyła.
Czy może ktoś ją zidentyfikować z tego zdjęcia?
Jeszcze jej nie czyściłem, bo nie wiem z jakiego materiału
jest wykonana.

Posted
a tak na marginesie

Arbi, powinieneś już wiedzieć, że :

W tytule nie umieszczamy zwrotów ID" PROSZĘ O ID" CO TO ZA PRZEDMIOT" itp.
Posted
Po mału dochodzę do wniosku, że to któryś z groszy Zygmunta III Wazy.Chyba jest to tzw. odwrotka.
PS do kol. tyfusa.
Proszę mnię oświecić, jak miałem zatytułować ten wątek, żebym wiedział na przyszłość.
Posted
O.K. będę pamiętał, bo odnośnie tej monetki mogłem ew. podać jedynie średnicę.
Jęśli to grosz Zygmunta to powinien być srebrny, a na taki nie wygląda.No i ta odwrotka.Pewnie jakiś fals.
Posted
Kolego, Twoja moneta to nic innego, jak półtorak Zygmunta III Wazy.
I jeszcze jedno, to bardzo słabe srebro.
Pozdrawiam. JarJar.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 21:18 05-12-2009
Posted
mihura weź do wiadomosci stan monety i wtedy porównuj..

falsy to czasem niemal unikaty..
na pewno fals w stanie III jest duzo ciekawszy niz oryginał w stanie III..

zalezy jaka moneta, jaki stan, itp itd..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information