Jump to content

Arbi1000

Forum members
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tez mi sie tak wydaje, że to tylko kamień.
 2. Taki kamień został wykopany przy budowie kanalizacji. Na głębokości ok.1m. Jest wielkości głowy psa i waży ok 2kg. Znaleziony w Bliżynie koło Skarżyska.kam. Dodam, że pobliski Sołtyków znany jest z odkryć śladów prehistorycznych zwierząt. Wyglądem, do złudzenia przypomina łeb jakiegoś zwierzęcia.
 3. To jest producent rowerów http://www.mein-schaufenster.com/Fahrrad/hersteller-fahrrad.html#d http://www.ebay.de/itm/Klingeldeckel-DABERA-Oldtimer-Fahrrad-Klingel-/311390872249
 4. Ma ktoś może odcinek sprzed tygodnia tzn. z 21-go listopada?
 5. Zapomniałem dodać wymiary: wysokość - 4 cm średnica u góry - 5 cm
 6. Właśnie przeglądałem swoje stare slajdy i coś takiego odnalazłem Fotkę zrobiłem pod koniec lat 80-tych na granicy Bułgarsko-rumuńskiej. Wówczas robiło się slajdy (taka była moda) i to jest scan ze slajdu. Stąd kolory są jakie są po 25-ciu latach.
 7. W Przedborzu. Zdjęcie pochodzi z: http://www.konskie.org.pl/2012/02/wojenne-wspomnienia-nauczycielki.html#more
 8. Wtrącę swoje pięć groszy. Zawsze robię fotki monet na zacienionym parapecie. Światła i tak jest dość, a rysunek nie jest bardzo jaskrawy. Zwykle ustawiam pieniążek na łusce żeby uzyskać rozmyte tło. Nawet tutaj widać,że z białego papieru zrobił się jakiś jarzębiaty. To tyle. Chętnie zapoznam się z innymi metodami. Pozdrawiam Arbi
 9. Popieram przedmówcę. Też miałem różne plany i koncepcje. Od kiedy kupiłem Garmina Vistę, rzadko zaglądam do tego wątku na forum, bo mam to czego potrzebowałem.
 10. Czyli co by nie robił to Vista pozostanie niemową, jeśli dobrze zrozumiałem.O to właśnie mi chodziło gdy pytałem. Asus też nie ma wielkiego wyświetlacza, ale ja w zasadzie słucham komunikatów z Automapy i to mi wystarcza. Myślałem, że w Viście też się da tę opcję uzyskać. Problem mam więc rozwiązany.Do samochodu Asus, do lasu Vista. Jeszcze komórka (bo asus za wielki)... chyba muszę kupić plecak. Tak przy okazji, ostatnio zainstalowałem inne głosy do AM 5.3. Polecam pijaka, szczególnie fajne powitanie. Nie wiem czy to było w poprzednich wersjach automapy bo ja teraz dopiero się z tym spotkałem.
 11. Teraz mam pytanie z innej beczki. Kupiłem Vistę a wcześniej, bo chyba w październiku, Asusa P750. Czy Vistę można wykorzystać do nawigacji w samochodzie? Z grubsza rzecz biorąc jest to oczywiste ale chodzi mi o jakość. W Asusie mam Automapę 5.3 i chodzi rewelacyjnie. Czy jak do Garminka załaduję GPMapę to efekt będzie podobny? Jest tam nawigacja głosowa czy tylko pojedyncze sygnały? Może ktoś testował Vistę w tym względzie? A może jest jakiś inny program do tego celu pod Garmina? Wówczas sprzedałbym Asusa, bo po co mi dwie nawigacje. Na telefon też jest trochę za duży, no i może komuś innemu przyda się bardziej.
×
×
 • Create New...

Important Information