Skocz do zawartości

CoD 6


arkos345

Rekomendowane odpowiedzi

Niewypał? Ty chyba żartujesz. Mam już tę grę, gram i jak na FPP jest niesamowita, odjazdowa grafika, super grywalność, różne ciekawe misje, dla sprawdzenia saiebie jest 'special ops' żadnego problemu. Oczywiście gra jest dla wielbicieli gier akcji. Jestem przekonany, że choćby nie wiem jaka byłaby gra to i tak znajdą się malkontenci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Pytanie do speców...

Przy kliknięciu w ikone gry wyskakuje taki komunikat

Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Modern Warfare 2 is run from the correct folder.

Szukałem w sieci
, jednak nie znalazłem jak temu zaradzić.

Pomóżcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Jako ze poniekąd laik komputerowy ze mnie, to możecie mi wyjaśnić o co chodzi? W trakcie instalowania tej gry, zaskoczyło mnie, że konieczne jest połączenie z internetem. No ale niech im będzie. Później zaczęło mi łączyć się z jakimś Stream'em i o dziwo okazało się, że samo znalazło moje jakieś stare konto, o którym nawet nie pamiętałem. Coś tam pościągało, coś poaktualizowało i gra się zainstalowała. No i na koniec gdy chciałem ją odpalić, to samoczynnie gra znów zaczęła się łączyć a internetem i znowu coś aktualizować, czarując mnie komunikatem że zajmie to przeszło jeden dzień.
O co do diaska tu chodzi? To żeby uruchomić gra, czy nawet grać nawet w trybie SP muszę się łączyć z siecią? I ile może być tych aktualizacji skoro trwa to aż tak długo? No chyba że coś mi nie wyszła ta instalacja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak musiało pójść nie tak z instalacją. Usunąłem grę i zainstalowałem jeszcze raz. Teraz działa ;)

A jeśli chodzi o recenzję, to fajna na pewno jest grafika. Ale jeśli chodzi o grywalność, to pierwsze części były zdecydowanie lepsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie