Skocz do zawartości

Sudety 2009 czechy


Grzegorz42

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
@ Grzegorz42
Ta ostatnia fotka zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Trzymaj rękę na pulsie i tak z miesiąc wcześniej przypomnij o tym zlocie.

@ irasiad
...Może by tak zorganizować zbiorowy wyjazd..."

Tu się kroi chyba zbiorowy NAJAZD, a nie wyjazd :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Owszem teren i fanty arcy ciekawego (w marcu nawet chwili momentu sie nie bede zastanawial aby tam byc i pokopac na obcej" ziemi) ale poza zegarkiem czy sygnetami, to reszta wyglada jak po elektrolizie i zabiegach konserwacyjnych - kiedy wy to czysciliscie? Chyba ze z piasku byly wyciagniete ;)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam
Grześ jak będzie tylu chętnych to albo pojedziemy na 10aut, albo trza pomyślec o jakimś autobusie ;-).
To się koledzy z czech zdziwią jak zobaczą naszą krajową ekipe.
Pzdr maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momarmm byłeś to wiesz jak jest,najwyżej u Havranka rumu i piwa braknie hihi.Na tym zlociku bedziemy poszukiwac tych skarbów o których dyr muzeum opowiadał ( śmieszny Joźin ).Myślę że nikt z pustymi kieszeniami nie wróci,a im więcej chłopa tym większe szanse na sukces.Ale jak narazie to zima strzasznie u kolegów Michała, Adama,Hawranka trzyma, pisał że świata nie widać a o dotarciu do miasta nawet niema co marzyć ,snieg i te serpentynki w górkę i z górki.Morawy też planują imprezkę Ondraszek i reszta ekipy, mowa jest o karpatach i bieszczadach od czeskiej strony, tym razem weż kilof abyś ponownie saperki nie złamał, ja też się w ten sprzęt uzbroję.Teraz tylko zostało czekać aż śnieg zniknie, bo w biesach wciąż czekają na mnie te talary,a w sudetach złote kielichy.Pozdrawiam
ps.Kudłaty , Mariusz jak śnieg odpuści to może jakiś wspólny wypad przed zlotem aby sprzęt odkurzyć, i słuch wyostrzyć.Maniek i te dąbki trzeba sprawdzic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie