Skocz do zawartości

Sudety 2009 czechy


Grzegorz42

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam koledzy czy naprawdę nie znajdzie się miejsce dla dwóch poszukiwaczy z Jastrzębia Zdroju ????
Pytanie właściwie kieruje do Grzegorz42 Pozdrawiam i liczę na odpowiedź mam nadzieje że dobrą!
Mafer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam wszystkich zainteresowanych wyjazdem.po rozmowie z organizatorem mogę powiedzieć że: noclegi załatwione,ekipy z czech i słowacji potwierdziły swoje przybycie.Nie zapomniecie o zabraniu fantów na wymianę ( sprzedaż )itp.nie jest to zlot handlowy !!! czas na pogaduchy i wymianę bedzie tylko wieczorem po przybyciu do bazy.jak wyżej pisałem nie bedzie zadnego zwiedzania, to całodzienna orka w lesie i polu -bo i o to chyba chodzi,można oczywiście zostac dłużej.ja z ekipą wyruszam w czwartek po południu tak aby rano wszystkich rozlokować ( z polski).zaczynamy od 9-rano.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. nie trzeba adresu jedziesz do centrum i jest pensjonat i knajpa U Havrana,nie sposób ominąć ,nie sposób nie trafić chyba że..... po pijakuale to tez bardzo mało prawdobodobne,do pensjonatu Jeloma też łatwo trafić jakies 200m dalej na górce po prawej stronie.bedą auta stać na polskich blachach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka polan77 w maju mam dwa tygodnie urlopu druga połowa, to wtedy sie odezwę i się spotkamy na wykopach może nawet ze dwa dni pobuszujemy a kimanko w samochodzie..jakie tereny obskoczymy?? zachaczymy białobrzegi? tam pamiętam te dzikie tereny i spokojne okolice ogromy pól i łąk...pozdro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie