Graudenz 18 Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 Proszę o identyfikację wz. munduru, co to patki ?
kowalinho Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Ostatnie zdjęcie portretowe st sierżanta wygląda mi na powojenne. To tyle tak na szybko.
8total4 Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Podpis z pierwszej fotki to nie czasem 1. Batalion Administracyjny Warszawa 1930 ??Co o tym sądzisz Kowalinho ??____Pas szeregowego (ostatniego po prawej) z II. fotki, wygląda na francuski lub belgijskiGeneralnie raczej nie CK Armia..Dodatkowo na naramiennikach widać chyba cyfrę pułkową - 8.pozdro!
Graudenz 18 Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 Proszę o identyfikację wz. munduru, co to patki ?
Graudenz 18 Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 podpis zdjęcia może ktoś to rozszyfrować?
Graudenz 18 Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 Po innym pradziadku, który trafił do stalagu IIA
Graudenz 18 Posted August 25, 2009 Author Posted August 25, 2009 Tak total mam informacje z książeczki wojskowej (prl) był w 8 słabo czytelne administracyjnym
Catadero Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Przynajmniej trzy osoby mają na prawej stronie odzienia literkę P" (jak na mojej fotce) więc sąto Polacy na robotach przymusowych. Zdecydowanie nie obóz.C.
Graudenz 18 Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 Czyli jeńcy wojenni poniżej stopnia oficera trafili na przymusowe roboty. Mam dokument zwolnienia w 1940 roki z obozu Stalag IIA
Catadero Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Wygląda na to, że jak już go mieli w ewidencji to zaraz znaleźli" zajęcie, żeby nie było mu nudno. Niemiecka machina biurokratyczna działała dobrze.C.
Question
Graudenz 18
Proszę o identyfikację wz. munduru, co to patki ?
14 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.