Jump to content
  • 0

Kilka zdjęc po pradziadkach WP


Graudenz 18

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Podpis z pierwszej fotki to nie czasem 1. Batalion Administracyjny Warszawa 1930 ??
Co o tym sądzisz Kowalinho ??
____


Pas szeregowego (ostatniego po prawej) z II. fotki, wygląda na francuski lub belgijski

Generalnie raczej nie CK Armia..

Dodatkowo na naramiennikach widać chyba cyfrę pułkową - 8.


pozdro!
Posted

Przynajmniej trzy osoby mają na prawej stronie odzienia literkę P" (jak na mojej fotce) więc sąto Polacy na robotach przymusowych. Zdecydowanie nie obóz.
C.

Posted
Wygląda na to, że jak już go mieli w ewidencji to zaraz znaleźli" zajęcie, żeby nie było mu nudno. Niemiecka machina biurokratyczna działała dobrze.
C.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information