sp4tkl Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Witam i proszę podpowiedzcie po czym jest ta tubka znaleziona na starej strzelnicy.Napis TILSITER ADA 1940 20%Fett i.T. 125g natto. Znalazłem w necie podobne z napisem Bona po margarynia,ta też jest po jakimś tłuszczu.
abcd Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Po serze tylżyckim,20 % tłuszczu to mało,serek musiał być wojennym ersatzem.
Luftlander Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Firma istnieje do dziś.http://de.wikipedia.org/wiki/Tilsiter
Question
sp4tkl
Witam i proszę podpowiedzcie po czym jest ta tubka znaleziona na starej strzelnicy.Napis TILSITER ADA 1940 20%Fett i.T. 125g natto. Znalazłem w necie podobne z napisem Bona po margarynia,ta też jest po jakimś tłuszczu.
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.