8total4 Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Jak widać wychwalanie ludobójców dalej w modzie..http://www.youtube.com/watch?v=T2bnuY5cYvI&feature=related
pomsee Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Można fanom bandytów z UPA dowalać odpowiednimi komentarzami, jeżeli się ma konto na youtube.
mowglyn Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 OK, Pomsee! http://www.youtube.com/watch?v=VsvH7Ra6YrI&feature=related
mowglyn Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Jak widać na załączonym obrazku zdania na temat UPA są delikatnie mówiąc mocno" podzielone...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.