Mj Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Czy komuś kojarzy się z czymś przedmiot na fotkach? W środku pusty.Początkowo myślałem iż może to być końcówka od węża ogrodowego, ale materiał i sposób wykonania nie pasuje mi do gumowego węża. Pozdrawiam i dziękuję.
huk 100 Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 dobrze ci sie kojarzyło stara sikawecka :):) mogła być od hydronetki
liha Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 albo woda tam leciała albo powietrze...stawiam na wodę. liha
huk 100 Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 strażacka sikawka do hydronetki początek XX lub coś koło tego :):)
Mj Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 kumpel sugerował, że może to być ustnik od kobzy, ale ja się bardziej skłaniam do końcówki w jakiejś fontannie ogrodowej.
Luftlander Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Mi to wygląda na ustnik do Sziszy.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 22:01 09-07-2009
kapuchy Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Kobza to instrument strunowy.To o czym mówisz Mj to dudy, albo inaczej kozioł.
kapuchy Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 A to jest dyszka od węża ogrodowego.Uzywałem takowej szczenięciem będąc. Były jeszcze podobne z zaworkiem.
mosin75 Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 hehehehe... jaki luzny tamat, mozna sie wykazac,otoz panowie... to jest cewnik wojenny!!
Question
Mj
Czy komuś kojarzy się z czymś przedmiot na fotkach? W środku pusty.Początkowo myślałem iż może to być końcówka od węża ogrodowego, ale materiał i sposób wykonania nie pasuje mi do gumowego węża. Pozdrawiam i dziękuję.
15 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.