Kasjan2000 Posted July 4, 2009 Posted July 4, 2009 Masz Waszmości ciekawego i co najważniejsze oryginalnego orzełka oddziałów partyzanckich AK. Mam w zbiorze identycznego (zdjęcia w załączniku). To prawdopodobnie produkcja partyzancka z rejonów Świętokrzyskiego. Pozdrawiam.
Prezes14 Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 Wielkie dzięki, tylko czy ta szpila z tyłu jest oryginalna ? bo mi się wydaje że na moim nie jest, poza tym widać że była dolutowana.
Prezes14 Posted June 30, 2009 Author Posted June 30, 2009 sorki za fotki ale niestety nie mam aparatu :( Jeśli potrzebne są jakieś wymiary czy coś to pisać.
Prezes14 Posted July 1, 2009 Author Posted July 1, 2009 Święty- dzięki i przepraszam za złe sformułowanie. nikt nie wie co to za orzeł ?
8total4 Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 przypomina przedwojennego furażerkowca.daj lepsze fotki.pozdro!
Prezes14 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 no z fotkami będzie ciężko :( dodam że jego wysokość wynosi ok 4,1 cm.
mosin75 Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 nie jest oryginalna,pozatym rzadko sie zdarza taki orzelek ze szpilkami.. orzelek sliczny,gratulacje
Question
Prezes14
1
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.