Jump to content
  • 0

Orzeł polski?


Prezes14

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

Posted

Masz Waszmości ciekawego i co najważniejsze oryginalnego orzełka oddziałów partyzanckich AK. Mam w zbiorze identycznego (zdjęcia w załączniku). To prawdopodobnie produkcja partyzancka z rejonów Świętokrzyskiego. Pozdrawiam.

Posted
Wielkie dzięki, tylko czy ta szpila z tyłu jest oryginalna ? bo mi się wydaje że na moim nie jest, poza tym widać że była dolutowana.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information