Skocz do zawartości

problem z garret ace 250


spid3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z tym sprzętem co w temacie. Otóż ostatnio na wykopkach spędziłem kolo 7h i przez ten czas nie znalazłem nic, nie wierze, że nic nie ma bo są to rejony gdzie odbywały się bitwy w czasach 1 i 2 wojny oraz gdzie stacjonowały wojska polskie oraz niemieckie.Wcześniej znajdywałem tam sporo fantów a wczoraj zupełnie nic.A co najśmieszniejsze w trakcie poszukiwań wykrywacz dziwnie się zachowywał tzn pikał jakby był metal za każdym razem gdy przejechałem cewka nawet po źdźble trawy. Czy ktoś wie co może być przyczyną ? Co powinienem sprawdzić lub zrobić ? A może mam źle ustawiony ?
proszę o pomoc
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dziękuję, wysłałem zapytanie do serwisu, zapewne każą mi go przesłać i zainkasują kupę kasy a tam pewnie drobnostka jest no ale cóż.Żałuję iż nie poczekałem kilka miesięcy i nie uzbierałem na Proxime ;/
A najgorsze jest to jak człowiek się nie zna i musi liczyć na kogoś :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcion123: pewnie głupie pytanie, a ta dyskryminacja wybiórcza to, to co sam wyłączam sobie z wyszukiwania ?
bo jeśli tak to nie ma nic wyłączonego prócz pierwszych dwóch kreseczek na metal, ale no jak już powiedziałem wcześniej zapodam zdjęcia wieczorem to sami zobaczycie, bo na stronie serwisu napisali mi,że nie prowadzą serwisu garreta i sami nie wiedza co to może być za powód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o to właśnie chodzi :)Zrób tak> odznacz te pierwsze 2 kreski tak aby wykrywacz sygnalizował wszystko,wtedy będzie w trybie allmetal",Wtedy spróbuj przemiatać cewką nad monetami, jeżeli nie będzie sygnału to znaczy że sprzęt ci się ozjechał" a o serwisie niestety nic mi nie wiadomo!! pozdrawiam serdecznie :):)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 12:22 28-06-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie