Skocz do zawartości

akt.info.o MRU?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 months later...
HrabiaT - się sądzę, abyś na forum otrzymał informację jak dostać się na doły". Po prostu zainteresowani nie wymieniają się takimi informacjami publicznie. Z roku na rok jest coraz mniej lewych wejść, pojawiają się nowe kraty, betonuje się wejścia itp. Zdarza się, że tu czy tam kraty zostaną zniszczone, po pewnym czasie pojawiają się nowe i tak na zmianę. O tym, że całość podziemnego systemu stanowi rezerwat nie chcę już wspominać. Chwilowo pozostają do zwiedzenia równie ciekawe obiekty nie połączone z systemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
dobrze powiedziane chlew i tyle tylko,ze ten chlew nie zrobili bunkrowcy , a ........, i żeby było śmiesznie zostawili po sobie wizytówkę w postaci reklamówki z logiem.Więc zanim znowu ktoś czepi się prawdziwych bunkrowców niech popatrzy na siebie. Myślę,że po takim ataku na jaki miał miejsce kilka postów wyżej,czas na spojrzenie w swoim kierunku panowie odkrywcy,fortyfikatorzy czy jak tam się nazywacie. Ta, a bunkrowcy posprzątali, za elitą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej picassie znalazlem zdjecia z imprzy wlasnie z tego dnia w listopadzie. Tylko niewiem czyt to 732 jest...
Piwo sie zgadza - czy reszta niewiem
Pozwolilem sobie wykorzystac fotke - przepraszam wlasciciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nikogo o nic nie podejrzewa,tylko pokazuje fakty. Data się zgadza, wizytówka tez jest. Ja ze swojej strony dorzucę jeszcze tylko ,że zanim ktoś rzuci oskarżenie najpierw niech popatrzy na swoje podwórko. Była akcja i nastąpiła reakcja. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Organizujemy sprzątanie północnej części systemu. Zapraszamy zatem tych wszystkich którym zależy na tym aby MRU nie było jednym wielkim śmietnikiem . Masz czas i ochotę przybywaj! Akcję organizujemy we współpracy z Trasą Turystyczną w Pniewie
Od rana 24.04.2010r czekamy pod ziemią na dworcu Berta."

Ze swej strony dodam, że akcja odbędzie się jeśli gmina dotrzyma obietnicy i dostarczy kontener na smieci....

Zapewniamy worki na śmieci (mamy tyle, że powinno wystarczyć), ale jeśli ktoś chce, może wziąść jeszcze. Nie zapewniamy rękawiczek gumowych.

Jeżeli komuś nie pasuje ten termin, a pasuje 16-18 kwietnia, to może worki ze śmieciami przynieść do maszynowni 732.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Żołnierze sowieccy oglądają skutki próbnego ostrzału kopuł pancernych po zajęciu MRU. Prawdopodobnie użyto armaty 76 mm z bliskiej odległości z pociskiem ppanc z czepcem balistycznym i wkładem ciężkim" (wolframowym?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
A słowo ciałem się stało. Jako, że na Konferencji w Pniewie z ust dyrektora padła zapowiedź, remontu obiektu będę z niecierpliwością czekał na jego efekt końcowy.
Wiadomo, że remont musi się się zakończyć w tym roku kalendarzowym. Co do kosztów to nie mam takiej informacji, trzeba jednak wnikliwie śledzić i szukać w informacji w internecie. Na pewno na dniach będzie ogłoszony przetarg i podane jego warunki. Poczekamy zobaczymy. Ja przez remont obiektu rozumiem nie tylko sam obiekt w sensie dosłownym ale całość działki. Bo, aby dopełnić całości obrazu, to należało by wykonać okopy, zasieki itp.

Przetarg na prace przy i w Pz.W 717 ogłoszony.
Najtańsza oferta złożona przez firmę z Murzynowa [ w chwili obecnej b.d.b. ]

http://www.przetargi.egos...MRU_2013_2.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie