Jump to content

Recommended Posts

Witam!
Mój kolega zaczął przygodę z myślistwem i po zdanych egzaminach otrzymaniu pozwolenia na broń szukał sztucera,i znalazł ogłoszenie w gazecie że 80 letni staruszek rezygnuje z łowiectwa i chce sprzedać broń,po wcześniejszym umówieniu pojechał pooglądał i kupił,na drugi dzień pojechał do rusznikarza żeby ustawić optykę,rusznikarz po chwili mało nie padł do tyłu,okazało się że jest to jeden z pierwszych mauzerów o numerze seryjnym 11.

Myślę,że nie ma się czym ekscytować.Może to i kiedyś był karabin Mauser jeden z pierwszych jak to Kolega napisał,ale teraz po tych przeróbkach jest to zwykły,bezpłciowy miotacz pocisków zwany sztucerem.

mnie się wydaje ze to raczej cos zrobionego na wzór 98k, przypominające go niewiele wyglądem.

wnioskując po napisach, albo jest to jakis paskudny skladak, albo cos zrobione na podobieństwo.

mnie osobiscie nie ruszylo.

zdrav!!

8total4:
mnie się wydaje ze to raczej cos zrobionego na wzór 98k, przypominające go niewiele wyglądem.

wnioskując po napisach, albo jest to jakis paskudny skladak, albo cos zrobione na podobieństwo."

Zauważ waffenamt na pierwszym foto.

Ciekawy to fakt... Tyle że mnie jednak nie podnieca jakoś.
Pozdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information