Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mój kolega zaczął przygodę z myślistwem i po zdanych egzaminach otrzymaniu pozwolenia na broń szukał sztucera,i znalazł ogłoszenie w gazecie że 80 letni staruszek rezygnuje z łowiectwa i chce sprzedać broń,po wcześniejszym umówieniu pojechał pooglądał i kupił,na drugi dzień pojechał do rusznikarza żeby ustawić optykę,rusznikarz po chwili mało nie padł do tyłu,okazało się że jest to jeden z pierwszych mauzerów o numerze seryjnym 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że nie ma się czym ekscytować.Może to i kiedyś był karabin Mauser jeden z pierwszych jak to Kolega napisał,ale teraz po tych przeróbkach jest to zwykły,bezpłciowy miotacz pocisków zwany sztucerem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje ze to raczej cos zrobionego na wzór 98k, przypominające go niewiele wyglądem.

wnioskując po napisach, albo jest to jakis paskudny skladak, albo cos zrobione na podobieństwo.

mnie osobiscie nie ruszylo.

zdrav!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8total4:
mnie się wydaje ze to raczej cos zrobionego na wzór 98k, przypominające go niewiele wyglądem.

wnioskując po napisach, albo jest to jakis paskudny skladak, albo cos zrobione na podobieństwo."

Zauważ waffenamt na pierwszym foto.

Ciekawy to fakt... Tyle że mnie jednak nie podnieca jakoś.
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie