Skocz do zawartości

Ranking lobbystów


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam anking wykrywaczy" i inne wątki. I pomyślałem sobie: a może by tak osoby które na tym forum robią za naganiaczy sklepów i rodzimych producentów pochwaliły się swoimi osiągnięciami? :)
Zamiast testowania fruwających monet i tekstów w stylu potrafi zadziwić" może małe zawody kto najskuteczniej kształtuje opinię publiczną na tym forum?
Czekam na zgłoszenia kandydatów :))) Zgłoszenia samodzielne dodatkowo będą premiowane punktami za odwagę cywilną ;)
Ujawnieni producenci i dystrybutorzy nie mogą osobiście brać udziału w zawodach, sorry! Ale ich ajni agenci" jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że ten nick - został odżałowany" - i dzisiejsza akcja ma go pogrzebać...
RE: Rutus Solaris,Draco czy Proxima
Kultywator (67 / 3)
2009-03-26 22:16:01

Od tego jest wyszukiwarka od takich tematóe co drugi temat to o Rurusie. Szukajcie w wyszukiwarce a potem wrazie jak by co to dodajcie nowy wątek.

RE: sprzet z usa do 300$ lub w Polsce okolo 800-900zł na militaria
Kultywator (67 / 3)
2009-03-26 22:19:55

Witaj jesli tani i głęboki to kup Alla . Bardzo duzy zasięg na kolorki i tak samo na większe przedmioty . Bardzo dobra dyskryminacja i jednocześnie ciagnie monetki głęboko i jednocześcnie ciagnie głęboko duże przedmioty. Inne wykrywacze albo ciągną głeboko ale maja słabą dyskryminacje a inne doskonałe na kolorki a bardzo płytkie . Jeśli chcesz coś uniwersalnego to bierz alla.

RE: jaką wykrywkę kupić na początek?
Kultywator (67 / 3)
2009-03-26 22:21:44

Jeśli szukasz coś na kolorki i głebokiego zarazem to bierz alla. Na monetki super 5 złorych ciągnie z 30 cm i zarazem doskonały na duże przedmioty .
RE: Ranking wykrywaczy
Kultywator (67 / 3)
2009-03-26 22:25:49

All-1
monetki 9
militarka-9
________________________________________________________
dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dobrze obstawiałem. A może ma to dodatkowy związek z aukcją która skończyła się dziś po 17 i wykrywaczem za 950 zł?
Ja jednak podziwiam Armanda, występuje na forum publicznie i jawnie, pisze co mu na sercu leży, nieraz daje się prowokować, ale dzielnie trwa przy swoim loginie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było tak w miarę spokojnie :) Kultywator przesadził i to już jest moje naprawdę ostatnie ostrzeżenie , za chwilę nie będę się bawił w żółte karteczki a przejdę odrazu do czerwieni :)
Kolego Brzęczyszczykiewicz : wyznaję zasadę , zawsze zaczynajmy od siebie więc z Twoich postów wynika , że jesteś znawcą wykrywaczy i jesteś dobrym elektronikiem , czyli co jesteś producentem , serwisantem sprzętu czy może tylko zwłykłym hobbystom ? ;)

Pozdrawiam
Martin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komplementy ale nie jestem znawcą wykrywaczy, choć od pewnego czasu się niemi interesuję od strony technologicznej, co i innym polecam by ich poszukiwania stały się dzięki temu efektywniejsze.
Nie jestem też osoba która czerpie jakiekolwiek korzyści finansowe na rynku wykrywaczy ani też nie pomagam nikomu czerpać takich korzyści.
Jeśli ta sytuacja się zmieni natychmiast o tym poinformuję, choć wiem że w takiej chwili stracę jakiekolwiek zaufane u wielu osób.
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam Pana od Tesoro.Wiadomo o kogo chodzi.Pare lat temu pisał wprost kto ma jaki wykrywacz kupowac.Teraz robi to w sposób bardzo inteligentny i stonowany.
A tak na marginesie...
Wie ktos cos o kims na forum kto agania" klientów do sklepu V... w Warszawie?A pytam bo jestem a raczej byłem(drastyczny wzrost cen) klientem tego sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w sklepie w Warszawie 3latka do tyłu piszczałę i teraz kiedy się jej pozbyłem miałem ponownie ich odwiedzić ale kiedy kilka dni temu zobaczyłem jak drastycznie podskoczyły cenki dałem sobie spokój - robię sobie mały urlop i czekam aż pokażę się coś godnego uwagi z drugiej ręki - takie naganianie ludzi jest trochę nie w porządku - zawszę czytałem opinię innych użytkowników przed zmianami sprzętu - teraz podchodzę do tych opinii z rezerwą - pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja raz kupiłem w sklepie na V z W-awy(ponad rok temu-dolar stał nisko-teraz wolę z zagramanicy"przez neta-mimo wszystko taniej...).Sprzęt...odpukać chodzi OK;od chwili złożenia telefonicznego zamówienia miałem wykrywkę za dwa dni w domu.Raz też kupowałem od rodzimego producenta...sprzę miał być w ciągu 10 dni...był po ponad 20...po kilku miesiącach jakby się rozstroił...samoistnie wzbudzał...w końcu pognałem dalej to cudo na gwiezdne S.Odnośnie lobbingu wystarczy poczytać stare posty i zobaczyć,że w momencie krytyki jednej z rodzimych firm natychmiast ujawniają sie jakieś małopostowe" nicki i nagonka.Osobiście uważam,że jeśli posiada się kartę z wypukłymi literkami" i środki na niej lepiej kupować za granicą(nawet bez gwarancji polskiej).Co,do V to z moich obserwacji wynika,że nie ma u nas innej firmy,która ma tak duży wybór sprzętu i stąd pewnie te ceny.Pozwolę sobie jeszcze na małą polemikę z Kol.Brzęczyszczykiewicz...w naszym pięknym Kraju nadal pokutuje stare przyzwyczajenie,że żeby być np. dobrym kierowcą należy nie tylko dobrze jeżdzić,ale do tego znać budowę silnika pojazdu,a najlepiego umieć go jeszcze naprawić...Na Zachodzie już dawno o tym zapomniano...kierowca ma umieć prowadzić pojazd,pilot latać,żołnierz strzelać.Znam wielu teoretycznie obcykanych" kopaczy,do tego z dobrym sprzętem.których wymiatają goście z ACE250-kami.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lobbingu w samej rzeczy,podaję pierwsze nicki :
-Armand(wg.mojej oceny robi to zupełnie uczciwie,bo występuje pod własnym" nickiem,broni własnych produktów przed krytycznymi ocenami-często niesłusznymi-i nie ma nic dziwnego dla mnie ,że otwarcie broni swoich produktów)
-nikt(producent Rutusów-szkoda,że taki dziwny" i prowokacyjny nick).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.
Oczywiście pytanie dotyczyło naganiaczy,a ja zacząłem od producentów...więc nie mam wyjścia...wystawiam siebie...
Naganiam na tym forum,żeby kupować maksymalnie dobry sprzęt za możliwie najmniejsze pieniądze...nietety tak się nie da,więc naganiam raz jeszcze...w wykrywkach drożej za zwyczaj znaczy lepiej...życiowa norma...Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakofako, widać nadal za mało razy przeczytałeś, bo nie doczytałeś że ja nie krytykuję tych którzy jawnie zachwalają swój sprzęt oraz tego, że ja co najwyżej lobbowałem za eBay :)

Co do znajomości szczegółów technicznych to zgadzam się z Tobą, że nie jest potrzebna. Ale jeśli się już zabiera głos na temat silników, to należałoby wiedzieć o czym się mówi. Tymczasem na tym forum pojawia się mnóstwo subiektywnych opinii wypowiadanych z mocą twierdzenia, które z rzeczywistością nają wspólnego mało lub nic. Ale skutecznie wprowadzają zamieszanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest początek historii:
http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewtopic.php?t=2179&postdays=0&postorder=asc&start=0
a tu zakończenie:
http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewtopic.php?t=2189&postdays=0&postorder=asc&start=0
Na Odkrywcy też wspomiałem, ale utonęło w gąszczu pytań który wykrywacz kupić" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
kupiłem dwie piszczały w Vikingu i było ok.

dodam też że nie wierzę by nie było tu vikingowych naganiaczy, ale są bardzo dyskretni.W swoim czasie fanklub rutusa prowadził dość hałaśliwą politykę ale wziął na wstrzymanie.

Jak wyżej, ukłony dla armanda że pisze jawnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie