Skocz do zawartości

Ranking lobbystów


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty longwood nie masz własnego rozumu ani języka tylko musisz te bzdury powtarzać? Jakby się przyjrzeć Twoim postom to w co drugim pisałeś: odpowiedź na to pytanie znajdziesz na forum proscana". To ci dopiero subtelna propaganda:))
Ja nie muszę aganiać" na swoje forum bo ludzie dobrze wiedzą, że jest jednym z niewielu gdzie można i swobodnie pogadać bez karteczek i innych pierdół i zasięgnąć konkretnych rad bez wdawania się w forumową politykę i polskie piekiełko. Polskie fora poszukiwawcze jakie są każdy widzi i najczęściej nie idzie wcale o merytoryczną wypowiedź, tylko macha się szabelką żeby komuś do..ać. Osobiście nie mam nic do aganiaczy" pod warunkiem, że nie robią ludziom wody z mózgu i nie obiecują gruszek na wierzbie. Przecież chyba nie jesteśmy tu idiotami i potrafimy powiedzieć ie, dziękuję tego sprzętu nie kupię"?
Więcej zaufania do ludzi:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW, to moje spostrzeżenie, że starasz się na każdym kroku promować własne forum-zresztą to mało odkrywcze.Co więcej wcale nie karygodne, ot po prostu- jak napisałem - taki nieszkodliwy folklor.

Twoje darcie kotów z proscanem naprawdę mnie nie obchodzi, bo obaj zachowujecie się jak dzieci:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Koszałku-opałku obecnie między innymi mam na wyposażeniu Proximę z którą ostatnio współpracujemy.Miałem również Lorenza ale króciutko,minelaba też,garreta też jednak najwięcej i najmilej wspominam hrubieszowiaka" tzw.PI który niestety wydłubał najwięcej oprócz dobrych kolorów.Czasy w jakich my spacerowaliśmy po wrześniowych miejscówkach należą do biegunowo odległych od tych obecnie,gdzie możemy już teraz cieszyc się ciekawym guzikiem,monetą,klamerką czy inną ciekawostką dawaną na Identyfikację.Reasumując moje wspomnienia najbardziej/nie chwalę/ przypadła mi do gustu i oczekiwań mimo swoich wad krajowa produkcja.Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie