Jump to content
  • 0

od czego ta beczka?


bula1237

Question

17 answers to this question

Recommended Posts

Jeżeli się nie znacie na rzeczy nie zabierajcie głosu,tymbardziej bez znajomości ortografii... beczka jest wykopana w miejscu bardzio sprzyjającym występowaniu wojennych rzeczy, może intteresujących, może nie. i Drobne pytanko do ludzi wyżej: czy forum nie sluży do identyfikacji przedmiotów? Nie znlazłem tego typu przedmiotów w internecie i jeżeli nie wiecie co to jest, znajdźcie sobie łopatkę w piaskownicy a nie wypowiadacie na poważne tematy.
Link to comment
Share on other sites

Panowie porównajcie sobie beczkę z tego linku:
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=635207#641120
Beczka jest kontraktowa Wehrmachtu,w zależności od firmy jaka je wytwarzała różnią się szczegółami i tym co jest wytłoczone na deklu,nawet jak cywilne były podobne to miejsce znalezienia chyba tłumaczy wszystko.
Link to comment
Share on other sites

Aha-jeszcze do grzmiących panów którym przeszkadza złom na ID-wolę oglądać zardzewiałe kawałki niż czytać po raz kolejny o zatrzymaniach x-latków z pustymi skorupami albo Michnikowskie Story czy inne polityczne banialuki które nijak się mają do eksploracji.
Link to comment
Share on other sites

Człowiek z góry:)poniżej vis ci napisał od czego i kogo to należało,i nie pisz że ktoś nie zna się na żeczy,i ortografiinTTeresujących"łopatkami z piaskownicy wykopywałem takie beczki 5 lat temui z fantami w środku,pozdrawiam człowiek z eldorado wykopkowego czyli dolny śląsk.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information