Skocz do zawartości

Moja cała kolekcja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Masakra - nie stać cię nawet na wysiłek zajrzenia do wikipedii?
Oficerami młodszymi określamy oficerów do stopnia kapitana włącznie - czyli ppor, por, kpt. Oficerowie starsi - mjr, ppłk, płk.
Oficerowie młodsi - pojedynczy galon na otoku czapki, starsi - galon podwójny. To samo naramienniki i oznaki stopni na beretach - gwiazdki (2-4) i jedna belka - oficerowie młodsi, gwiazdki (1-3) i dwie belki - oficerowie starsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU

1)SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY!!!

2)TO NIE TARG

3)NIE SPAMUJ TAK

4)TAKIEJ IGNORANCJI NIE WIDZIAŁEM DAWNO, tak trudno było wpisać rogatywka?!?! Musiałeś wszystkich poinformować że nie masz bladego pojęcia co to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wpisy nie miałybyć złośliwe tylko miały nauczyć Cię czegoś i dać Ci do przemyślenia, to była lekcja posługiwania się tym forum i netykiety(choć wątpie czy wiesz co to) Ładnie wyceniłem Ci twoj mundur a słowa dziękuje nie usłyszałem...ale jak sobie życzysz już się odczepiam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okop jesteś poszukiwaczem i odkrywcą , więc częściej szukaj sam takich informacji, np. w wyszukiwarce, a gdy nic nie znajdziesz to wtedy proś innych o pomoc , a co do wykrywacza to po przeglądaj w dziale sprzęt ten temat był wałkowany już dużo razy .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okop, bez obrazy, ale podrośnij troche. Bo jak się czyta te twoje wypociny to mi się płakac chce. I pokaż lepiej mamie co chcesz w wolnym czasie robić to ci to zaraz z głowy wybije.
właśnie sie pytam czy go ktoś kupić nie chcę i ile on wart bo 300zł brakuje do ace-a 150 a tak wogule po ile te ace chodzą 700zł?"--> a allegro to od czego.
I faktycznie, zgodzę się z KonVonWin-em, dawno tu takiego nie było, choć jak mi się wydaje coraz wiecej tu takich trafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie