Skocz do zawartości

Moja cała kolekcja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Okok po pierwsze opanuj się z tymi samoreklamami, bo w każdym wątku widzę link do twojego wykrywacza...Po drugie jesli prezentujesz mundury, to:
1) Sznur galowy oficerski nosi się w ten sposób, że dolną pętle przewiesza się od tylu pod pachą, a sznurek z gwizdkiem powinien luźno zwisać przed resztą części sznura, pod sznurem głównym powinien się mieścić ostatni wąski sznurek(ten bez plecionki)

2)Mam nadzieję że masz świadomość że medale i odznaczenia powinno się nosić tak aby sam medal lub odznaczenie było na wysokośći klapy od kieszeni zakrywając odpowiednią baretkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KonVonWin ja sie nie reklamuje i wogule nic na allegro itp. nie sprzedaje.
Jak się pytają z czym chodze to im pokazuje powiec jakiej to firmy i model to linków z nim nie będę wstawiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w każdym się pytają
a do9 tych łuske hodzi o to żę np niektórych one nie interesują i wyzucają lub zostawiają na miejscówkach.
po co jak można w poszte wysłać ja zapłace.
poprostu najbardziej z kolekcji lubiełuski i pociski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może całą swoją przygodę z kolekcjonowaniem rozpocznij od kupna słownika, bo często trudno Cię zrozumieć...Już widzę ten tłum chętnych do wysyłania Ci łusek, a ty łaskawie zapłacisz za pocztę...Szczodry z Ciebie czlowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to mundur jest mundurem starego typu, zapewne sznur galowy ma orła bez korony, zatem jego cena rynkowa to maksymalnie 20zł, Odznaczenia wszystkie za 20zł, mundur ze spodniami 30zł, i rogatywka oficera młodszego 80-120zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie