Skocz do zawartości

Czterej pancerni i pies w kolorze?


Bobuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie ,które na pewno Was rozśmieszy,ale chciałbym się dowiedzieć,czy najlepszy serial wszechczasów(jak w tytule postu) został już wydany w nowej kolorowej wersji.Wiem ,że kiedyś tvp(małe litery celowe,na duże od dłuższego czasu nie zasługują) miało plany zrobić kolorowa wersję.Udało im się, czy jak zwykle tylko na planach poprzestali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie serialu: w jakim mieście kręcone były sceny z kpt. Pawłowem w ostatnim odcinku pt. Dom". Chodzi mi szczególnie o te podziemia w których rozbrajali bombę. Podobnie wyglądają wnętrza fortów w Poznaniu. Podejrzewam, że to któreś z miast na naszej zachodniej granicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie pokolorowali,miałem nadzieję na znalezienie gdzieś kolorowej wersji.A odcinek z kpt. Pawłowem według mojej wiedzy był kręcony w Kłodzku. Także wcześniejsze sceny ,gdy załoga została na opuszczonej stacji benzynowej,Gustlik sprzedał" Honoratę radzieckiemu kierowcy ,a Janek z Magnetem poszli na piwo do miasteczka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci panorama po śmierci Pawłowa z Twierdzy widać przejeżdżające samochody i śpieszących ludzi. ;)
Scena spotkania z Pawłowem, na tle ewakuowanej kolumny Niemców chyba była kręcona gdzieś pod Owczą Górą.
W Kłodzku służył mój kolega i pokazywano mu Rudego", który zagrał w kłodzkich epizodach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie