Skocz do zawartości

Odkrycia naszej ekipy 2009r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy to na pewno krowi kolczyk? Myślałem, że to jakaś opaska od ciągnika wklejam dokładne zdjęcia aby mieć pewność, aha z jakich lat może pochodzić ten kolczyk?
Druga sprawa czy to jest kula? Wyszło na polu miało ok 4mm rdzy na sobie, po wymoczeniu moim specjalnym preparacie wyszło coś takiego, trochę długie mi się wydaje od czego to?
Długość to 30mm, średnica 7mm.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nieźle tam wydaje mi się, że jakby dorobić K było by na moim Kraków, więc sporo ta krowa musiała by przejść bo do Krakowa mam z 500km...


aha czy te blaszki to reszta harmonijki ustnej? obok wyszedł zaraz guzik, może warto by było tam wrócić?

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jaka pogoda. Maciek sie przestraszyl ;P ale ja bylem w terenie :) To ciekawsze fanty. 2 łuski od Berdana i Mosina. Było jeszcze jak zwykle sporo od mauserka i guziki, ale bez korony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
3Pawel3 fajne trafienia, u mnie nieco gorzej w ten weekend, ale śmigałem tylko w sobotę, na drodze gdzie wyszedł mi w zeszłym tygodniu pocisk wyskoczył tym razem, taki o to guzik, było jeszcze kilka sygnałów ale niestety droga zamarznięta i musi jeszcze trochę poczekać. Może wybiorę się gdzieś w tygodniu po robocie ale to zależy od pogody bo niestety ale mróz zaczyna znowu chwytać, a szkoda bo pola już całkiem fajnie odmarzły i można było już chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie