Skocz do zawartości

I wojna i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

RE: I wojna i nie tylko
michal123456789 (986 / 81)
2009-10-28 16:14:16

odpowie mi ktos na pytanie,czemu choc to moneta kreutzer kazda z nich ma inny rewers?



bo każdą wybito za panowania innego władcy?
kreutzer to najmniejsza jednostka monetarna w przypadku monet habsburskich z tego okresu (przy rozmianie wystepował nominał 1/2 kreutzer).
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 456
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Total, pisałeś coś o odnawianiu, w innym moim watku,postanowilem więc choc w niewielkim stopniu spróbować i zobaczyć jak wyjdzie na zwyklym m8 aw, wypiaskowany, o niebo lepiej od tego prosto z ziemi. Z ciemnieje.
Coraz powazniej zastanawiam sie nad konserwacja tego małego zbioru szklanek i reszty ( zebranej osobno,wystrzelonej w epoce,zuzytej,pustej,bezpiecznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gutek a wlasnie mialem pisac ze niestety jak ktos nie wie czym cos jest to to niech nie pisze lub choc napisze ze to jego pomysl :) bo ja majac to w reku to az mi sie smiac chcialo -lancuch, cz. maszyny predzej ale na pewno nie. Zwlaszcza w srodku lasu w dolku strzeleckim :)

Ale mniejsza o to. Dzieki, a wiec pałatka.

Wie ktos cos wiecej o tej odznace" czy to w ogole odznaka?

Jutro wracam na tamtą miejscówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie michale123456789 w 100% popieram, nie mam zamiaru wprowadzać Cię w błąd, nie czerpię też, tak jak część userów radości z poddawania w wątpliwość wartości/fajności czyichś znalezisk...dlatego napisałem, chyba", przyznasz zresztą, że analogie są... pomimo tego, że fakty mogą być inne :)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/11/Shimanobushless.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie