Skocz do zawartości

I wojna i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 456
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem, może chodzi o to, że mam dopiero 15 lat, ale pomóżcie mi! ;/
Jakoś nie mogę tego pojąć, już nawet tłumacząc to sobie na chłopski rozum" w jaki sposób wykopujecie takie fanty bez żadnych obaw, o to, że może być to niewypał i że mogłoby takie coś eksplodować, już bardzo długo interesuje się militariom, lecz nigdy niczego jeszcze nie wykopałem (bo nie mam sprzętu) ale też dlatego, iż boję się takich spraw, nie znając się na tym w jaki sposób mam to wykopać i skąd mam wiedzieć, że nie posiada niebezpiecznego ładunku!?
POMOCY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego/Droga koleżanko Szczudla wpisz odpowiednie słowo kluczowe w wyszukiwarkę odkrywcy bo zaraz w moim temacie zrobi się 150 dyskusja na tym forum na ten sam temat.

Najprościej zorientować sie po tym czy ma zapalnik aczkolwiek nie musi go byc by to cos gruchnelo. Kopac bardzo ostrożnie. Musisz sie na tym troche znac i byc ostroznym, i nigdy nie brac syfu do rąk,nie masz pewności-zostaw. :)

I prosze wszystkich uprzejmnie nie zaczynajmy tu zadnej dyskusji na temat niewypałow itp.

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie