Skocz do zawartości

z wykrywaczem po lubelszczyznie??


michalbc4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Blitzkrieg. Z czym biegam? Na razie z kanarkiem. Planowałem na wiosnę poważniejszy zakup ale mnie amierikance" w trąbkę trochę z $ zrobili. Chwilowo się muszę wstrzymać. Zresztą na kolorki i drobną militarkę na razie mi wystarczy. W sprawie spontanicznego zachlustania ryja". Nie widzę przeciwwskazań. W razie czego zgadamy się. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
na wstępie chciałem wszystkich powitać gdyz jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję że nie ostatni.
Speede.fm nie całkiem ma rację, nie wracaliśmy do domu z pustymi rękami udało nam sie znaleźć łuske od Mausera produkcji niemieckiej z roku 1937 oraz 5 zł PRL z 1983.
Jako że fanty dość słabe speede.fm dostał ode mnie na pocieszenie łuskę od Mannlichera 95 w ładnym stanie z roku 1909, która pochodziła z zupełnie innego miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
eee... noo... widzę ekipa z okolic B-ja działa prężnie ;-) mogę i ja się z Wami zintegrować??? ;-% jak by co mam salamdrę, chęci i wolny czas też się znajdzie... ostatnio zasłyszałem od mojego dziadka z Harasiuk (85lat) że w okolicach niemiaszki rozbrajali naszych chłopaków w 39... sam nie lubię chodzić bo mam kiepską orientację w terenie :-( a i opowiadał mi incydent z niemieckim sprzętem ciężkim w tle jak by co to piszcie na priva lub GG 8314004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
witam krajan z Bilgoraja, ja w prawdzie z racji pracy osiadlem w Lublinie, ale gdyby szykowal sie jakis wspolny integracyjny wypad, to chetnie dolacze, bo w Bilgoraju jestem dosyc czesto, chodze z MXT.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam. Studiuje w Lublinie i chciałem się spytać czy warto jeszcze odwiedzić jakieś miejsca w jego okolicach czy też wszystko już przekopane. Troszkę już pospacerowałem ale bez żadnych efektów. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W sumie miejsca w pobliżu Lublina skopane . Ale zawsze coś jeszcze wychodzi. W lasach Stary Gaj , Dąbrowa można nakopać trochę łusek , czasem coś ciekawszego się trafi. Czasem chodzę sobie do Starego Gaju to nigdy nie wracam bez niczego . Oczywiście nie ma co się spodziewać super trafień .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie