Jump to content

Ręce precz od Jaruzelskiego" - wiec w Moskwie


Recommended Posts

Rosyjski Euroazjatycki Związek Młodzieży zapowiada zorganizowanie wiecu poparcia dla generała Wojciecha Jaruzelskiego. Ma się on odbyć o godz. 10 czasu polskiego pod Ambasadą Polski w Moskwie.
W informacji przesłanej faksem do Polskiego Radia i na stronie internetowej Euroazjatyckiego Związku Młodzieży można przeczytać między innymi, że sąd nad Wojciechem Jaruzelskim jest częścią planu przekształcenia Polski w przedpole dla NATO-wskiej i amerykańskiej agresji przeciwko Rosji".

Akcja ma przebiegać pod hasłem Ręce precz od Jaruzelskiego! Sława Polsce! Sława Rosji! Rosjanie z Polakami - bracia na wieki".

Euroazjatycki Związek Młodzieży działa od 2005 roku. Duchowym ideologiem tej organizacji jest polityk i historyk Aleksander Dugin - zwolennik imperialnych dążeń Rosji.
http://wiadomosci.onet.pl/1839711,12,item.html
Link to comment
Share on other sites

Kolego woytas jesteś nie ludzki jak możesz proponować rozdzielenie narodu z jego ukochanym przywódcą ja by podstawił nawet 1 klasę i niech jadą za wodzem na pewno ich tam przyjmą z otwartymi ramionami jako ofiary NATO ponadto ci wszyscy ludzie tak się źle czują w wolnym kraju że przyjmą to jak wybawienie tylko jest problem rosja już jest nie komunistyczna więc może korea oczywiście północna tam jest raj na ziemi.
A poważnie to dobrze może jeden czy drugi sie zastanowi komu agent GRU służył a z procesem liczę tylko na to że przynajmniej przestanie sie wciskać kit o agresji sowietów bo już sam jaruzow teraz mówi że głównym problemem była gospodarka a nie sowieci
Link to comment
Share on other sites

Ten agent GRU" to takze zesłaniec, sybirak, żołnierz I Armii Wojska Polskiego, który przeszedł szlak bojowy do Berlina. A co przeszli ci co Go tak opluwają? Szlak od komputera do toalety i z powrotem?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information