Jump to content

SdKfz 250 - Rosja


krzysiek2407

Recommended Posts

  • 5 months later...
Według najnowszych informacji pojazd z tych zdjęć został wydobyty na Ukrainie i jest obecnie restaurowany w Polsce, w jednej z polskich kolekcji pojazdów militarnych. Być może więc kiedyś będzie zaprezentowany szerszej publiczności.

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

pojazd jest w polsce , w kolekcji ARES braci Maciej i Stanisława Kęszyckich, jest odbudowywany i założeniem jest jego pozostannie w Polsce,jak potoczą się jego losy zależy wyłącznie od właścicieli, im należu oddać palmę pierwszeństwa w podjmowaniu decyzji i przekazywaniu informacji o jego dalszym losie.


PZDR PATRON

ps. proszę o wstrzemięźliwość w wypowiedziach, ponieważ spodziewam się różnych reakcji na dany temat uprzedzam o konsekwencjach wypisywania bzdur.


PZDR PATRON - Moderator
Link to comment
Share on other sites

Cronos mylisz się, informacje zostały podane przez kolegę reprezentującego Panzer Farmę, była to jego inicjatywa i dobra wola, i za to należą się podziękowania. A i żadnego wątku o renowacji 250 nie ma, ot krótka wzmianka okraszona znanym zdjęciem z wydobycia i 2 z renowacji.
Link to comment
Share on other sites

a ten wywiad panowie pewnie znacie. Nie na temat 250tki ale wlasciciela firmy ares, jego dzialaniach i kolekcji:
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wolf.pl/obrazki/keszycki.jpg&imgrefurl=http://www.wolf.pl/wywiad.html&usg=__aqJVO_H_mTNojQr1Uu8a_FOJ7Vk=&h=822&w=550&sz=81&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=QPJDZGQ-QzMlmM:&tbnh=144&tbnw=96&prev=/images%3Fq%3Dstug%2Bkeszycki%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG%26um%3D1pozdr
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information