Skocz do zawartości

Nasze wędkowanie


dago2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na szczupaku zostawiłem już ze 3 gumy, że o blachach już nie wspomnę. Ciężka sprawa z nimi, bo jak zahaczysz już skubańca to instynktownie pruje" w najbliższe krzaczyska a tam jak powszechnie wiadomo warunki niezbyt sprzyjają połowom co prowadzi w moim wypadku do utraty najlepszego sprzętu;( pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matis, plecionka to ostatnia rzecz, którą na szczupaka miałbym polowac, to tak jakbym cumą chciał dorsza wyciągnąc... :) Niestety na spinnning plecionka się nie nadaję, to coś czym można z mułu karpia targac ku brzegowi :) a po za tym Słupia jest tak straszliwie zarośnięta, że nie ma gdzie kija wcisnącl. Gdybym miał plecionkę- stalkę- i do tego gumę z główką jigową nr 4 i jakby się zaczepiło o jakiegoś badyla to pozostałoby mi: albo dac nura i odczepiac, albo się szarpac i zarwac kij, albo usiąśc i płakac czekając na cud :0 pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matis, masz rację jest różnica w prowadzeniu, oczywiście jak się nauczysz tak będziesz łowił, ale spinning ma to do siebie, że nie chodzi o targanie bydlaków tylko przyjemnośc z łowienia. Z opinii starych wyżeraków wiem, że plecionka do spinningowania się nie nadaje. Nie mówię, że robisz źle, każdy orze ja może:) pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

14kg. nie łowię od 2 lat na zbiornikach PZW, byłem 2 lata w zarządzie byłem w osr i wiem że nawet tam są hahmenty i układny dla tego sobie odpuściłem płacenie po 160zł za kartę a na zawodach 1 miejsce ma 300g uklei. uczestniczyłem w 12 akcjach zarybianiem przez jeden rok wypuściliśmy do Narwi i okolicznych zbiorników około 600tys szczupaka 300tys sandacza 250kg suma i 130tys klenia. ryb jak nie było tak nie ma bo z obu stron kłusownicy koszą siatami stróżami prądem i czym tylko się da, a państwowa straż rybacka zajeżdżają do delikwenta 2 razy w tygodniu po ryby dając mu w zamian ochronę. takie jest PZW w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wczoraj słabo brało kolega złapał lina ale nie zdążyłem mu fot zrobić bo wysmyknął mu sie z rąk i poszedł do wody szczęśliwy że wolny :)wyobraźcie sobie jego minę jak mu uciekł :)myślałem że pęknę ze śmiechu.Zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie