Jump to content

Wrześniowe znaleziska.


Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply
Posted

to i ja się pochwalę...
Pozostałości prawdopodobnie po 25 Pułku Piechoty z Piotrkowa Trybunalskiego, walczącego w składzie 7Dywizji Piechoty (Armia Kraków).

Posted
Gratuluję trafienia Autorowi, wiem ile sentymentu to warte :)
jutro dodam fotki kilku moich wrzesniowych fantów, jak tylko uruchomię aparat.
Zdrów!
Posted

Gratuluję pięknych znalezisk, zborap, wrzucę więc i moje wrześniowe trafienia, dla mnie najcenniejsze, głównie rejon Bzury, ale nie tylko.
Orzełek 1. Niestety zgnieciony w kulkę.

Posted
Witam!

Ech... piękna sprawa! Jakoś do wrześniowych trafień nie miałem w życiu szczęścia. Ile lat kopię, a raczej kopałem /dziś już rzadko, nawet detektora nie mam/ tak nic konkretniejszego z 1939 nie znalazłem. Może jeszcze przyjdzie czas, że się poprawię... :-)

Gratulacje chłopaki i wrzućcie jeszcze kilka podobnych fotek!

Pozdrawiam, Łukasz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information