Jump to content

Zdjęcia Renault FT-17 - cz.II


Recommended Posts

Posted

Pozwalam sobie na zaczęcie nowej części ze zdjęciami naszych FT-17.
Link do poprzedniej części:
http://www.odkrywca-online.pl/polski-renault-ft-17,23650.html#23650

Na początek małe zdjęcie FT-17 o numerze 1112

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply
Posted
Byly takie dwa niedawno w Afganistanie, ale jankesi sobie je zabrali w ramach zaplaty za uslugi:)))
http://svsm.org/gallery/ft-17/IMG_0531
A tu jeden co od dawna w Angli siedzi
http://svsm.org/gallery/FT-17/IMG_1405
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posted
Wszystkie trzy zdjęcia infamisa przedstawiają czołg FT-31.
Nic mi nie wiadomo, żeby ten model Renault był sprowadzony do Polski.
  • 2 weeks later...
Posted
Nie chcę mnożyć wątków na forum, a mam pytanie do Szanownych Kolegów o jednego z bohaterów tego - Ft-17 CWS: czy w naszych 27 żelaźniakach" wieże były takie same jak w czołgach francuskich, czy modyfikacje, które dotknęły kadłuby i gąsienice, sięgnęły również wież? Pozdr.
Posted
Witam
Od dłuższego czasu przeglądając w necie i nie tylko, publikacje na temat czołgu FT-17 naszła mnie taka refleksja - jak mało jest zdjęć tych czołgów z wieżą ośmiokątną uzbrojoną w km Hotchkiss'a. Przecież było ich aż" 45 szt. ze wszystkich 120 jakie otrzymaliśmy w 1919 r.
P.S. Czy możliwe jest ustalenie jakie numery boczne miały te czołgi?
Pozdrawiam
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Posted

Potrzeba mi pożyczyć (albo i odsprzedać), i to w trybie pilnym, Renault FT" , Militaria nr.223. Apel raczej do warszawiaków, żeby uniknąć upierdliwości drogi pocztowej. Okaże ktoś serce?
A dla okrasy - polski reno nr 1019, chyba go na forum nie było...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information