bodziu000000 Posted July 22, 2008 Author Posted July 22, 2008 Pozwalam sobie na zaczęcie nowej części ze zdjęciami naszych FT-17.Link do poprzedniej części:http://www.odkrywca-online.pl/polski-renault-ft-17,23650.html#23650Na początek małe zdjęcie FT-17 o numerze 1112
M164U Posted July 22, 2008 Posted July 22, 2008 Byly takie dwa niedawno w Afganistanie, ale jankesi sobie je zabrali w ramach zaplaty za uslugi:)))http://svsm.org/gallery/ft-17/IMG_0531A tu jeden co od dawna w Angli siedzihttp://svsm.org/gallery/FT-17/IMG_1405
bodziu000000 Posted July 23, 2008 Author Posted July 23, 2008 Zdjęcie z allegro.FT-17 o numerze 1020 z 2 Batalionu Pancernego w Żurawicy
bodziu000000 Posted August 29, 2008 Author Posted August 29, 2008 Allegro. Czołg Renault 7 Batalion Pancerny - Grodno"
infamis Posted September 1, 2008 Posted September 1, 2008 Ciężko dostrzec nr, więc nie potrafię określić czy to nasz. Chyba jednak numeracja zbyt wysoka.
bodziu000000 Posted September 1, 2008 Author Posted September 1, 2008 Infamis a co te zdjęcia Renault FT-17 mają wspólnego z naszą armią?
coe Posted September 1, 2008 Posted September 1, 2008 Wszystkie trzy zdjęcia infamisa przedstawiają czołg FT-31.Nic mi nie wiadomo, żeby ten model Renault był sprowadzony do Polski.
bodziu000000 Posted September 9, 2008 Author Posted September 9, 2008 Kolejna fotka z allegro.Co to za pojazd obok czołgu?
Flanker Posted September 23, 2008 Posted September 23, 2008 Nie chcę mnożyć wątków na forum, a mam pytanie do Szanownych Kolegów o jednego z bohaterów tego - Ft-17 CWS: czy w naszych 27 żelaźniakach" wieże były takie same jak w czołgach francuskich, czy modyfikacje, które dotknęły kadłuby i gąsienice, sięgnęły również wież? Pozdr.
clower Posted September 25, 2008 Posted September 25, 2008 WitamOd dłuższego czasu przeglądając w necie i nie tylko, publikacje na temat czołgu FT-17 naszła mnie taka refleksja - jak mało jest zdjęć tych czołgów z wieżą ośmiokątną uzbrojoną w km Hotchkiss'a. Przecież było ich aż" 45 szt. ze wszystkich 120 jakie otrzymaliśmy w 1919 r.P.S. Czy możliwe jest ustalenie jakie numery boczne miały te czołgi?Pozdrawiam
JoncaA Posted November 5, 2008 Posted November 5, 2008 Potrzeba mi pożyczyć (albo i odsprzedać), i to w trybie pilnym, Renault FT" , Militaria nr.223. Apel raczej do warszawiaków, żeby uniknąć upierdliwości drogi pocztowej. Okaże ktoś serce?A dla okrasy - polski reno nr 1019, chyba go na forum nie było...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.