Skocz do zawartości

CBŚ przejęło nielegalną broń i amunicję


Rekomendowane odpowiedzi

WYSTARCZY BIEGAC NA ODCINKU POŁTORA MERA W TĄ I NAZAD I JESTES ALBO BANDYTA ALO OBYWATELEM.
A WY ZYJCIE SOBIE W KRAJU KTORY MA MORDE POBORCY PODATKOWEGO A NIE MATKI-OJCZYZNY - ZA TAKI BURDEL NIE WARTO PRZELEWAC KRWII. ZA OJCZYZNE OWSZEM ALE NIE ZA TEN KRAJ I NIKT MI NIE WMÓWI NIE SA TO RZECZY ROWNOWAZNE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sobie miec orła w koronie lub bez a i tak pan tusk lub kaczynski czy inny farmazon bedzie perdzilił o jabłkach i kurczakach a i tak wali go jak jest naprawde bo zre on homary na twój rachunek. Jestes tylko niewolnikiem podatkow a polskie cegly na budowe własnego domu lepiej kupic w niemczech bo wyjdzie cie 40% taniej. Do tego jak bandzior cie napadnie w tym wybudowanym ze sprowadzonuch-polskich cegieł domu to nie masz mozliwosci sie samodzielnie obronic tylko wzywaj policje po fakcie. Usłyszysz oczywiscie pytanie czy sam siebie nie napadłeś a potem umorza sledztwo z powodu niewykrycia sprawców.
Ale jest jeden sukces wychodowac 38 milonów wykastrowanych baranów ktorych mozna bez ograniczen strzyc do woli a oni nawet nie zabekną.
P.S na krótkim odcinku dziurawej drogi do mojej podesji maja zrobic fotoradar o załataniu dziur nikt nie pomyslał.
A WY SIE DZIWICIE ZE KAWAŁ ZASPAWNEGO ZELASTWA TO GROZNA BROŃ. Papałe tez pewnie rozwalili z czeskiego dekulca i dlatego nikogo nie osadzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Cie musiało nieźle zdenerwować w naszym kraju?
Generalnie jak napisałem wyżej zgadzam się z Toba jedna z tymi baranami przesadziłes.
Gdyby to była prawda to nikt nie chodziłby z wykrywka a to forum by nie istniało.
Polacy sa mistrzami w ignorowaniu bzdurnego prawa.
Tego nas nauczyli zaborcy a utrwaliła komuna.
Szkoda jedna, że we własnym kraju nie ,można czuc sie pełnoprawnym obywatelem poniewaz się jest osobnikim żyjącym na bakier z prawem.
Wkurza mnie to ale co robić?


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 01:40 28-06-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde perzepraszam za krzyk ale dzis ukradli spod mojej posesji 1.5 kilometra kabla telefoniczego i nikt nie ruszył swoich czterech liter by interweniować mimo telefonów mieszkanców (które zaraz ucichły zresztą ),ze cos dziwnego sie dzieje, szczekaja psy i ktos podejrzany kreci sie po okolicy. Gdyby sie w odpowiednim czasie kijem bo łbie przywalio to zapewne ja bym stał przed obliczem prawa a nie załodziej kradnacy kabel.
Ale co tam zawsze mozna złapac bandyte z aukro.cz kaliber sprawy wiekszy i ryzyko zerowe bo lepej dostac z czechosłowackiego dekownika niz od zlodzieja kabli siekerką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego za kabel zaplace pewnie posrednio ja, do atmosfery pójdzie troche rakotwórczego dymu z wypalanych kabli, zarobi na mnie skup złomu a budżet panstwa tez dostanie swoją dolę z powodu akcyzny jaka są obarczone produkty winopodobne które spożyją złodzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie