Skocz do zawartości

Niemieckie niesmiertelniki 2


Adr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 months later...
Wykop 39 przestań bajki pisać.CytujęNic specjalnego,trafiłem na złomie za 2 zł".Akurat wyszło mi z kolegom tych blach sporo i sprzedawaliśmy je hurtowo po 25 zł od sztuki-także nie czaruj kolego.Same czyste sprzedawaliśmy po 5 zeta od sztuki.Ciekaw jestem kto by poszedł z blaszką na złom i ile by za nią dostał(na wagę)?No chyba,że przyczepę przywiózł,a o tym bym wiedział.Czytając nie które posty nie mogę się pohamować od zadania pytania-skąd tacy się biorą pacjenci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizio a co w tym dziwnego , że wśród dziesiątek czy setek ton złomu znajdzie się taką blaszką , nie każdy sprzedający segreguje złom na stal i metale kolorowe , wyrzuca wszystko jak leci podczas robienia porządków . Myślę ,że jakiś pracownik to znalazł i odstąpił za browara ;).
Nie bulwersuj się tak :)
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu w Lubuskiem wydarzyła się straszliwa historia o której słyszałem z pierwszej ręki,menele -złomiarze penetrując dom przeznaczony do rozbiórki prócz innych złomowych trofeów odnaleźli pudło z owalnymi blaszkami cynkowymi niektóre miały nabite litery i cyfry niektóre nie , było tego z 5 kilo,oddali na złom, pewno wyszło akurat na 1 alpagę bo cynk jest tani.Opowiadał mi o tym jeden z owych meneli -złomiarzy któremu przypadkowo pokazałem niemiecki nieśmiertelnik,˝o takie były˝ potwierdził. Akcja miała miejsce rok wcześniej wiąc w skupie nie było czego szukać,pracownicy nie zwrócili uwagi (czasem odkładają intrygujące przedmioty) pewno biedaczki pojechały na przetop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bulwersuje się Dani,ale szlag mnie trafia jak czytam tego typu komentarze-cytuje ic specjalnego-trafiłem na złomie za 2 zł"Człowiek nakopie się,nagania po lasach i polach aby coś wyszarpać z ziemi,a tu czyta takie bzdety.Odnośnie tego co napisał abcd.
Coś podobnego wydarzyło się parę lat temu nie daleko mojej miejscowości.Nie były to jednak nieśmiertelniki ,a hełmy niemieckie,które zostały odkopane przypadkowo.Było tego podobno cała przyczepa.Facet na złomie zostawił sobie parę dla znajomych(z farbą i nalepkami)reszta pojechała do huty.Jak człowiek słucha takich rzeczy,to aż serduch boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej.

Mógłby szanowny moderator usunąć te dwa posty powyżej? Z góry thx.
------------------------------------------------------------

załatwione :)

-pozdro-



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 22:00 01-09-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwacz Bunkrów w dziale Id. już wystarczająco dużo było o tej blaszce. Po co pytasz tu co sądzą inni? A może uważasz że tu zaglądają inne osoby a do Id. inne?

To i ja coś dorzucę, były na forum ale w innych tematach.
<pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie