Skocz do zawartości
  • 0

Sygnet SS


lysy452

Pytanie

ja w tytule nie bede sie rozpisywal skad i od kogo prosze jedynie o id czy jest to orginal czy fals,mam okazje go kupic,prosze rowniez o podanie wartosci tego sygnetu jesli ktos sie orientuje Ma bicie SS i na dole jakby *80 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje panowie za wyczerpujace wiadomosci dotyczace tych sygnetow to fajnie ze z byle watku rozwinela sie konkretna fabula,mam nadzieje ze to bedzie przestroga dla wszystkich nabywajacych owe sygneciki i zastanowią sie 2 razy czy warto wywalic (kupe)kasy za dobry fals.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
a co powiecie o tym sygnecie?
Nie jest to mój wykopek, więc nie mam 100% pewności co do jego oryginalności.
Jest pokryty z zewnątrz jasno-brązowawą skorupką, pod spodem jest srebro. Ta skorupka jest też dość ciekawa, bo po zarysowaniu (co w jednym miejscu mi się zrobiło) po kilku godzinach robi się to miejsce...fioletowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://strony.aster.pl/cybergraffiti/odznaczenia.html

Tutaj miedziana , niegdyś posrebrzana kantynówka poszła za 500 zł, srebrna poszłaby lepiej. Jak Ci się uda , to możesz kupić za 200- 250 zł, i to fart, bo ktoś nie skojarzy, ile to warte. Ja swoją kantynówkę złapałem za plus minus 200 zł, i na drugi dzień miałem propozycję sprzedaży za dwa razy tyle, ale nie oddam, bo warta jest jeszcze z trzy razy tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrami się zajmuję dopiero ok. 20 lat.
Przedstawcie mi zarządzenia, dyrektywy, rozkazy,ustawy, (cokolwiek) mówiące o tym kto, kiedy i gdzie wprowadził punce SS.

Osobę która tego dokona osobiście PRZEPROSZĘ na Forum i na priva wyślę litr wódki.

RSA jest byłą kolonią niemiecką. W Johannesburgu są całe dzielnice z niemieckimi nazwami ulic, placów, skwerów itp. Kraj ten jest często odwiedzany przez turystów niemieckich chcących powspominać dzieje kolonialne Wielkich Niemiec i swoich przodków.

Cwaniactwo, naciąganie, oszustwo to nie tylko polska przypadłość. W RSA istnieje cały przemysł" produkujący falsy dla turystów z iemieckiej elyty".
Właściciele sklepików z antykami szukają łosi" dla których na widok jakiegokolwiek przedmiotu z dwoma psiorunami" robi się miękko na sercu.

Śpiewka, że to rodzna przekazała po zmarłym dziadku, stryjku, czy innym pociotku, to stara śpiewka. Bo co ma innego w miarę wiarygodnego powiedzieć ? Że przyjechał do Ukrainy, Polski, Czech i wykopał... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie-czy ktokolwiek z Was widział kiedyś oryginał z określoną ceną? Poszukałem sobie trochę teraz i nic nie znalazłem.Ile tysięcy kosztuje taka oryginalna przyjemność(myślę o tym najbardziej znanym i podrabianym z podpisem Himmlera)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberlium.

Widziałem.
Dobre.
Full wypas !
Nie wiedziałem że aż tyle tego jest....

Kijów
Zobacz sobie jak wygląda oring za walkę z partyzantką. Pod warunkiem że to też nie jest jakaś współczesna wariacja nawiedzonego fasi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, najbardziej wartościowe sygnety zostały zebrane w jedno miejsce w celach jakby to powiedzieć rytualnych w ramach walki z duchem nazizmu aby go raz na zawsze usmiercić.

To fakt Sygnet oraz inne insygnia emenuja specyficzna siłą i oryginaly z tego o słyszalem wlascicielom szczescia nie przynoszą.

Sa poszukiwane szczegolnie przez roznej masci okutystow it.. szczegółow wam oszczedze, ale fakt faktem cena jest przyzwoita do usykania i refunduje poniesione naklady.

Dzieki za odpowiedzi ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie