Skocz do zawartości
  • 0

Sygnet SS


lysy452

Pytanie

ja w tytule nie bede sie rozpisywal skad i od kogo prosze jedynie o id czy jest to orginal czy fals,mam okazje go kupic,prosze rowniez o podanie wartosci tego sygnetu jesli ktos sie orientuje Ma bicie SS i na dole jakby *80 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Nie chcę się mądrzyć ale takie rzyczy były wykonywane bardzo starannie.Sygnet na Twoim zdjęciu ma parę niedoróbek w porównaniu ze zdjęciami z linków zamieszczonych pozyżej przez kolegów.
Sygnety te były wykonywane z bardzo dokładnych form i poddawane póżniej ręcznej obróbce,bardzo dokładnej,Zresztą jak każda biżuteria.
Kiedyś trochę robiłem w złotnictwie i wiem że mogą wystąpić różnice w wyrobie końcowym ale te są jak dla mnie zbyt duże.
Ja obstawiam fałszywkę.
To by było tyle mojego skromnego zdania.
Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.chcialbym dzisiaj poruszyc jeszcze raz watek ktory juz byl na id,ale nic w sumie z niego nie wyniklo.jest to sygnecik wykopany na niemieckich pozycjach,wiec jest to 100% orginal,powiedzcie mi jednak czy jest to sygnet podoficerski czy jaka cholera.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rarytas oryginalne można kupić w zamkniętych kręgach kolekcjonerów fanatyków :) którzy zrobią wszystko żeby kupić dana rzecz :) Normalni sprzedają publiczne zwykłe śmieci" i nie liczcie , że gdzieś nagle od nie wiadomo kogo kupicie jakiś rarytas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poza tym pierścienie jak taki bydlak został zabity albo padł naturalnie były deponowane w jakimś muzeum :) po wojnie pewnie je przetopili albo wywiezli i gdzies schowali... to co zostało to jakieś niekontrolowane zguby" :) osobiście brzydził bym sie mieć cos takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie