Skocz do zawartości

Bzura 2008 nadchodzi!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Qrcze. Zabrakło amunicji czy odwagi, żeby zabić" tego Polaka co bierze do niewoli niemieckiego czołgistę ??? :-)))

http://picasaweb.google.pl/Wartheland/RekonstrukcjaHistorycznaBitwyNadBzur2008#5249281250067010770

chyba jednak odwagi, bo na następnych zdjęciach niemcy" zaczęli uciekać :-)))))

P.S Z takich kwiatków" warto wyciagać na przyszłość wnioski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teutonic – jeśli się przyjrzysz uważnie lewej krawędzi tego zdjęcia, to dostrzeżesz maskę nadciągającego z rykiem silnika i grzmotem hotchkissa drugiego wz34, przed którym to „adolfiaki” w popłochu pierzchnąć musieli :-)))

Dodatkowo, fotografowi z „Wartheland” obiektyw chyba trochę plan spłaszczył – odległości były nieco większe, niż fotka sugeruje :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam

Szukam z uporem maniaka zdjęć TK-Sa dzawiaka" w celach modelarskich.
Zrozbił może ktoś na Bzurze - lub innych inscenizacjach - zdjęcia tyłu silnika? Chodzi o ujęcie chłodnicy i jej mocowania, akumulatora oraz mechanizmu ręcznego rozruchu od tyłu, przez otwarte klapy a nie widok z kabiny. Będe wdzięczny za fotki albo jakiekolwiek info jak to wygląda. Sory że zaśmiecam, ale jestem zdesperowany a widzę że na Bzurze był, to może komuś się udało pstryknąć :-)

mój mail
michal-los@wp.pl lub michal-los@o2.pl
pzdr
michał

PS - wiem że silnik i osprzet nie jest oryginalny, o te różnice własnie mi chodzi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie