Jump to content
  • 0

osłona od pałasza

pawel_breslau

Question

Witam.
Ostatnio wpadła mi taka oto osłona od pałasza pruskiego.Wiem tylko tyle.Z jakiego modelu i okresu może pochodzić?
Czy ktoś z Was wie może jakie wymiary ma takowy połasz?Chciałbym dorobić do niego resztę.Czy ktoś z Was może posiada takowy i czy może udostępnić mi jego zdięcia i wymiary (również szczegułów?

15 answers to this question

Recommended Posts

Witam.
Ostatnio wpadła mi taka oto osłona od pałasza pruskiego.Wiem tylko tyle.Z jakiego modelu i okresu może pochodzić?
Czy ktoś z Was wie może jakie wymiary ma takowy połasz?Chciałbym dorobić do niego resztę.Czy ktoś z Was może posiada takowy i czy może udostępnić mi jego zdięcia i wymiary (również szczegułów?

Dorobić? Jak rany dorabianie wyjdzie Ciebie więcej niż oryginalna głownia i okładziny rękojeści... Nie jestem w tej chwili w domu więc nie mam dostępu do Mądrej Książki. Postaram się jeszcze dziś sprawdzić...

Dysponuję takim pałaszem, niestety fotek nie mogę wkleić (awaria aparatu). Jednak wnioskując po nicku, podobnie jak ja, jesteś z Wrocławia, więc zapraszam do kontaktu (najlepiej mail) dogadamy się podjedziesz, obejrzysz, pomierzysz co będziesz chciał.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information