Jump to content

Skarb w górze


Recommended Posts

Przed chwilą we wrocławskich Faktach redaktor Maciejewski otworzył cykl relacji z poszukiwania skarbu w górze Sobiesz... podobno są już blisko...

http://ww2.tvp.pl/1692,20080312675417.strona
Link to comment
Share on other sites

Poszukiwacze sami zainwestowali w sprzęt. Na drążenie tunelu wyłożyli już ponad 300 tys. złotych. Mają wszystkie pozwolenia na prowadzenie prac. Liczą, że dostaną o państwa polskiego 20% wartości znalezionego skarbu"

...to się mogą przeliczyć...
Link to comment
Share on other sites

Witam.

Najpiękniejszy fragment art. - Liczą, że dostaną o państwa polskiego 20% wartości znalezionego skarbu".
Nie zaprzeczam że sam będe im kibicował, ale każdy wie jak jest i może się okazać, że jakby przyszo co do czego to pewnie i dyplomu by ni dostali.

pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Myślę że trzeba trzymać kciuki za ekipę..być może że mają wieksze sznse niż ich niemiecy koledzy z Bursztynową..oby im się powiodło wtedy może nasi ustawodawcy coś w końcu zrobią z tymi knotami prawnymi rodem z PRLu...
Link to comment
Share on other sites

Myślę że trzeba trzymać kciuki za ekipę..być może że mają wieksze sznse niż ich niemiecy koledzy z Bursztynową..oby im się powiodło wtedy może nasi ustawodawcy coś w końcu zrobią z tymi knotami prawnymi rodem z PRLu..."

Czekałem na taki komentarz. U nas w Polszcze urzędasy nie mogą się rządzić jak na terenie zdobytym, a obywatele muszą przestać traktować swoje państwo jak wroga. Tak jak w UK, gdzie odkrywca otrzymuje worek pieniędzy, sławę w mediach i chwałę za wzbogacenie dziedzictwa narodowego. Żeby tak było, musimy osiągnąć kompromis, o którym niejaki Lenin powiedział każdy kompromis jest zgniły". Lenin nie jest naszym idolem...
Link to comment
Share on other sites

Witam.
Relację z poszukiwaniań pod górą Sobiesz puścił w eter" na całą Polskę TVN. Szczególnie obiecująco zabrzmiało podanie terminu zakończenia prac - ZA DWA TYGODNIE (?!).
*****Trzymam kciuki za Ekipę Kopiącą.*****
PS.
Kiedy będzie już po wszystkim" nie zapomnijcie zakopać po sobie dołków (oglądając relację red. Maciejewskiego widziałem niezłą dziurę :-))
I jeszcze jedno, - oby biurokratyczne problemy nie okazały się trudniejsze do pokonania, niż sama eksploracja Tajemniczej Góry".
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Witam. I dobrze , że kopią i oby coś znaleźli i dostali 20% wartości, to byłby bardzo dobry precedens przy tak złodziejskim prawie. Włożyli w to pieniądze, ja im życzę powodzenia. A tu co poniektórym gul skoczył hahaha i na zasadzie psa ogrodnika samemu kopać łuchy a innym nie dać nawet grama hipotetycznego szkarba z ziemi wytachać. liha
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information