Skocz do zawartości

Medycyna pracy


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny czysto towarzyski.
Jestem młody, ale jak wracam czasami z kopanka to czuję,że posiadam takie narządy jak kolana i kręgosłup.

Pytanie do wyjadaczy.
Wskazówki co do BHP:) i długoterminowe następstwa kopania.

Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danieloff,święte słowa".Jak czasem ledwo wysiadam z samochodu (gdy jadę jako pasażer to strasznie się rozleniwiam po całodziennym kopanku)a potem ciężko wnieść siebie,plecak, szpadel,wykrywkę i fanty na czwarte to wiem,że było dobrze!
A zakwasy przez dwa następne dni miałem tylko raz-ale wtedy naprawdę cały dzień ciężko kopałem.
Darz Dół!
C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domino[*] używaj kolan.... zginaj je czasami też a nie tylko siebie wpół :P balansuj na nogach odciążając kręgosłup to i łupać w krzyżu nie będzie:)
Karpik wskazówka BHP :)
Wyrywając coś z ziemi trzeba (nawet lekko) uginać nogi w kolanach:)

no:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam usuniętą część łąkotki w kolanie a reszta jest średniej jakości :D i jeśli zrobię jakiś głupi" ruch podczas wyprawy to jest potem wesoło :D Znam teorię jak pracować fizycznie tak by nie rozwalić sobie do końca kolana ale i tak czasami są z nim problemy :D

Pozdro Hitboy64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie też znam- kursy mamy dość często i pięknie na nich ilustrują. Praktycznie bywa inaczej.

Za zmęczenie po kopanku(do tego udanym) nie zapłacisz kartą master:))

Może poprostu człowiek przemęczony.
Jutro pierwszy wolny dzień od 2 tygodni.

Czy będę odpoczywał?:)


Pozdro dla fizoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie