Skocz do zawartości
  • 0

Sygnet KRIM 1943"


dziedzio

Pytanie

Witam
Ostatnio kolega wykopał coś takiego, sygnet z napisem KRIM 1943". I tu pojawia się pytanie, co w ogóle o tym sygnecie myślicie.
Aha, jeśli jest to możliwe, to ile można wołac za taki sygnet, bo jest kupiec a kolega nie wie ile może to być warte.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

i tu sie z tobą zgadzam w 100% ,odznaczenia w stanie agonalnym szczególnie krzyże żelazne i stalowe za rany ale na przykład zachowywały sie kawałki swetrów pod tymi odznaczeniami z tego co widziałem jak pracownik przekazywał do gościa który to od nich odbierał z wykopu , bardzo dobrze zachowane były buty ale te po wysypaniu kości lądowały znowu w dole ale to już inny temat - sygnetów nie widziałem - pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle sie pisze teraz o Policji że taka owaka że sie nie znają itd . w wielu przypadkach macie racje - ale sami nie jesteście lepsi -i jeszcze myślicie że pisząc to co piszecie pomożecie poszukiwaczom i temu forum eeeehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopywałem srebrne przedmioty z taką korozją i nie znajdowały się one wcale w kieszeni nieboszczyka. Gruba warstwa siarczków świadczy o tym że przedmiot miał kontakt z rozkładającą się materią organiczną i tylko o tym. W moim przypadku zapewne był to obornik, a tutaj nie wiadomo - może to były zwłoki ludzkie ale może obok pierścionka zdechł szczur albo ktoś zrobił kupę. Teraz to można się tylko domyślać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe podziwiać -podziwiać 99% no no mniemam bjar_że u każdego Niemca przy ekshumacji znajdowałeś pierścień i z tond twoje doświadczenie ? Parę lat temu w Radomiu byłem przy ekshumacjach Niemców zostało ich jeszcze drugie tyle :):) pamiętam że pracownicy fundacji wyciągali przy mnie blachy czasami odznaczenia i trafiały sie srebrne papierośnice które po oczyszczeniu z ziemi prawie świeciły w słońcu - nie było to oczywiście lustro ale nigdy bym nie przypuszczał że wyjdzie to w taki stanie - a goście byli chowani w trumnach więc trochę dłużej sie rozkładali - widziałem różne rzeczy - ale nigdy bym nie zaryzykował i oskarżał kogoś na forum - to tyle -pozdro
Anarchista a ty to jesteś prawdziwy anarchista ! :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do śmietnika to śmiało można ,problem to co najciekawsze zostało już dawno wyciągnięte,czasami coś można trafić,myślę że na 20 lat zostało jeszcze pracy,musiałby ktoś całość na sitko wrzucić,co ciekawsze na terenie pozostały podstawy montaż do flaka 88mm,i osłony podstawy do 20 mm,ciekawie to wygląda,warto było by wrzucić fotki może cały artykuł na temat,osłony przeciw lotnicze miasta wrocławia,chętnemu narobię trochę fotek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu w niejedno g.wdepłem ale zawsze spadałem na 4 łapy,SM woli pouczać kierowców,a policja też kopie na służbie.najważniejsze to optymistyczne podejście do sprawy,ostatnio wyszło 6 klamerek,kolejowa,ss,cesarska,i najprawdopodobniej sa,bagnecik policyjny k98.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio kolega wykopał coś takiego, sygnet z napisem KRIM 1943". I tu pojawia się pytanie, co w ogóle o tym sygnecie myślicie.
Aha, jeśli jest to możliwe, to ile można wołac za taki sygnet, bo jest kupiec a kolega nie wie ile może to być warte.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie