Skocz do zawartości

Kolejny SóóKCESS Policji !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Właśnie przeczytałem
Te dwie sztuki amunicji w tym jedna od kbks-u Toż to za to powinni dać mu co najmniej dożywocie!Gość mógł przecież wywołać III wojnę światową!
Ci wspaniali"stróże prawa powinni otrzymać medale i przynajmniej zjeść kolację z samym komediantem wojewódzkim.
Taki sukces!!!Kolejnemu kolekcjonerowi niszczą życie a prawdziwe bandziory hasają sobie,obrabiają co sie da i śmieją im się w twarz.
Pozdrawiam
steinar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy lata temu do ,żony mijego kumpla która wyszła z dzieckiem na spacer podszedł nagrzmocony gość z psem wyzwał ją od różnych ,wyciągną spluwę i powiedział ,że ją zastrzeli ,żona kumpla przez 2 tygodnie nie wychodziła ze strachu z domu i do dzisiaj ma stany lękowe(poźniej okazało się ,że mu się po pijaku kobity pomyliły).Kumpel zgłosił sprawę na policję ,ale ta ...jak zwykle była bezradna. Więc kolega zrobił małe śledztwo wśród świadków z bloku i namierzył tego faceta ,bo ten jego pies był wyjątkowo nietypowy.Poszedł na policję podał adres nazwisko i ten szczegół ,że gość ma właśnie takiego kundla. I teraz najlepsze :) przyjechało 2 czy 3 dzielnych milicjantów zapukali do drzwi. Kto tam usłyszeli damski głos ? Policja. Czy u państwa w domu jest taki ,a taki pies? Nie ma usłyszeli przez zamknięte drzwi (o giwerę już nie pytali bo to szczegół :))... No widzi pan to nie tu usłyszał mój kolega :))) Stary chłop i głupi jak by podał im login gościa na allegro i podrzucił pod wycieraczkę jakąś łuskę z niezbitą spłonką to miał by spokój na 8 lat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko jedno aby prawo w Polsce się zmieniło.Trzepjaia się paru naboi od karabinu,a lasy są wręcz zaminowane.Prawo jest tak skonstruowane ze po znalezieniu w lesie lepiej niezgłaszac na Policje,bo można mieć kłopoty.Saperzy też ludzie,boją się rozminowywać. Widzjałem ich w akcji.Zamjast rozminowywac pili gorzałę.Jaką nienapisze niebędę robił reklamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie